Намагання оформити картку киянина

Алла Сваток 20 июля 2022, 15:29
Отделение по адресу: Киев, ул. Героев Севастополя, 33
Сьогодні вирішила оформити картку киянина.Залишила заявку по телефону. Мені зателефонували зі служби підтримки, ввічливо пояснили, що необхідно звернутися в найближче відділення ощадбанку без попереднього запису. Таким виявилося відділення за адресою вул.Героїв Севастополя,33. На вході адміністратор ввічливо сказала, що потрібно трішки зачекати, попереду ще дві людини (а біля операторів ще сиділо 2 людини).
Це, трішки" затягнулося на 40 хвилин, Оператори нікуди не квапилися, черга нікуди не рухалася. Вони вели розмови між собою, щось пояснювали один одному. Я не побачила перспективи у вирішенні свого питання та покинула відділення.
Якось немає більше бажання звертатися до цього відділення.
P. S.Спостерігала за роботою адміністратора (жаль, що не запам’ятала її ім'я). Дівчина старалася максимально допомогти відвідувачам.
OschadbankUA 21 июля 2022, 9:23
Доброго дня.
Дійсно, призначена заздалегідь зустріч дозволяє не чекати вам в загальній черзі, а прийти на обраний час для виконання бажаної операції. Багатьом клієнтам зручна така функція і вони активно нею користуються. Призначити зустріч можна і по дзвінку до контакт-центру і самостійно через сайт. Що стосується співробітників, що здійснюють обслуговування клієнтів на місцях, то вони жодним чином не затягують вирішення питань клієнтів, а навпаки допомагають вирішити першочерговий їхній запит та додатково відповідають на всі питання, що виникають в процесі обслуговування. Дуже шкода, що у вас склалося таке враження про банк. Сподіваємося, що одна ситуація не вплине на подальшу нашу співпрацю.

OkeyDoki
OkeyDoki
20 июля 2022, 19:54
Картка киянина это халява по сути…

Ах как неожиданно ради халявы пришлось сдать, ай как жалко, прям заплачу
Jokets
Jokets
21 июля 2022, 9:06
Кошмааар оказывается помимо вас есть ещё люди которым надо помогать. И надо ждать ужаас
Алла Сваток
Алла Сваток
21 июля 2022, 9:45
Дякую за відповідь, але по суті ніякої ясності. Контакт центр не пояснив , як самому записатися до відділення, сказали, що це не обов’язково. Це мій не перший досвід відвідування Ощадбанку, попередні були не кращі. Дуже прикро, що оформити картку киянина можливо лише в цьому банку. Я — пенсіонерка, коли знову зберуся з духом відвідати цей заклад- не знаю.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Намагання оформити картку киянина