повернення депозиту

прийшла отримати вклад (спадщина). У видачі відмовили тому що це був депозит, а рік минув 25 вересня.Мої пояснення, що свідоцтво на право на спадщину я одержала 5 жовтня їх не переконали. І завідуюча відділенням разом з працівниками випровидили мене з банку, сказали прийти через рік 25 вересня.Зараз працівники банку повідомили мені, що кошти перебувають на рахунку до завершення нового терміну договору, який пролонгувався, але із 4 відсотків став 1%. До речі за попередній рік від суми 1900 $ нараховано всього 51,26 $ відсотків, що складає 2,697%. Рахунок і надалі відкритий на мого покійного батька. А через рік часу мене може і не бути в Україні.

Baronessa1988
Baronessa1988
11 октября 2020, 5:10
Зверніться на інше відділення! По праві на спадщину, ви можете достроково повернути депозит! Нікого не слухайте! Сміливо беріть документи, та йдіть до іншого відділення ч та вимагайте повернення своїх коштів!
Короткий  и непровокационный
Короткий и непровокационный
15 октября 2020, 12:27
Была аналогичная ситуация с лонгацией депозита. Банк пошел на встречу и вернул деньги на счёт. На это ушло около 7 дней и пяти походов в банк.