Повернення коштів

ArtasHelan 14 сентября 2020, 8:58
Отделение по адресу: Полтава, ул. Ивана Мазепы, 13
Доброго дня.Я знімала кошти з банкомату — 650 грн., банкомат видав гроші і одразу забрав, гроші зависли.Працівники ощадбанку сказали, що гроші повернутся автоматично в 3 — денний термін, якщо ні, то приходьте писати заяву.Гроші не надійшли, написали заяву, працівники ощадбанку проінформували, що для повернення коштів проведеться розслідування і за це буде знято 150 грн. Що це за рослідування таке, що знімають з 650 грн., — 150 грн.? Щоб повернути своЇ кошти, я маю заплатити ще 150.Що це за здирництво? А якщо в мене було б знято 100 гривень, я ще залишилась вам винна? Автоматично не повертаете-тому-що так можно стягнути з людей гроші?! Гарно ви влаштувались.Буду позиватися до суду.
14 сентября 2020, 16:37
Доброго дня! Дякуємо за зворотний зв'язок. Інформацію щодо звернення обов'язково перевіримо та зв'яжемося з Вами.

19036256
19036256
15 сентября 2020, 23:44
На те, щоб забрати гроші з банкомату всюди дається 30 секунд, у всіх банкоматах, тому не можна відволікатись, а треба зразу забирати гроші.Зазвичай, дійсно гроші автоматично повертаються на картку, не переймайтеся, перевірте в Ощад24, справа в тому, що по операціях до 1000грн.СМС сповіщення не надходять, так що якщо гроші і повернули, Ви це можете тільки в Ощад24 побачити.Не платіть 150грн.тут не треба ніякого розслідування.ПЕРЕВІРТЕ в додатку ОЩАД24.
ArtasHelan
ArtasHelan
19 сентября 2020, 9:13
Я дивилась в Ощад24 і там також показав,що гроші зависли.Після звернення сюди,передзвонили і гроші повернули без зняття 150 грн,дякую.