Подовження терміну дії платіжної картки Арсенал(пенсійна картка)

Користуюсь карткою Арсенал для отримання пенсії. На вайбер прийшло повідомлення Ощадбанку про те, що термін дії картки закінчується та у відділення надійшла нава картка.На початку червня 2020 року я зайшов до відділення банку за новою карткою, але так як зі слів спеціаліста програма не працює необхідно зайти наступного разу.10.06.2020 р. повторно прийшов до відділення, але знову програма не працювала (зі слів спеціаліста)та в цей же час мені зателефонував інший спеціаліст і запропонував зайти до банку за карткою, що мене обурило, але коли останній зайшов до кімнати.то програма за словами спеціаліста запрацювала.
У мене було знято ксерокопії паспорта та ідент.коду та запропоновано підписати дві заяви: одна про приєднання До договору комплексного банківського обслуговування фізосіб та відкриття поточного рахунку, а друга про відкриття кредитної лінії.Коли я відмовився підписувати договір про кредитну лінію так як ніколи не користувався нею заввідділенням мені заявила, що ці дві картки йдуть у комплексі.Тарифний пакет Арсенальний намагалися змінити на Мій комфорт.Прошу пояснити чому змінюється тарифний план без моєї згоди та чи можливий вибір банку за списком Мінфіну для отримання пенсій пенсіонерам МВС ( Постанови КМУ від 26.09.2001 № 1231 (в редакції постанови КМУ від 27.12.2019р №1151) Зарані вдячний за порозуміння.
11 июня 2020, 10:09
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Ситуацію перевіримо та з вами зв'яжемось.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Подовження терміну дії платіжної картки Арсенал(пенсійна картка)