хамство !!

iruna2411 17 марта 2020, 19:22
Отделение по адресу: Луцк, ул. Кравчука, 17
сьогодні спостерігала таку ситуацію, під час черги, жіночка попросило одну з працівниць допомогти їй оплатити рахунки в касі самообслуговування, у відповідь хамське ставлненя працівників ( як сиділи так і сидять ), коли жіночка ще раз звернулася з проханням про допомогу, а у відповідь тиша (просто ігнорують прохання )! Ну і дійшла моя черга, яку я прочекала 1 годину, підійшла до каси, і попросила сказати скільки до оплати комунальних послуг ( так як йшла з роботи і була не впевнена чи вистачить мені всю суму для оплати ), і у відповідь жахливе ставлення, по хамськи відмовилась мені допомогти, і не дослухавши мене, вона запросила іншу людину до каси, так і нічого не пояснивши!!!
я розумію вірус — вірусом, але ви в першу чергу люди! за цей час, коли вона мені хамила, могла назвати суму! це вже не перший раз звертаюсь у цей банк, і постійно невдоволення!!!
люди будьте людьми!!!
з банку пішла з поганим настроєм!
буду звертатися в інше відділення!
18 марта 2020, 10:08
Доброго дня! Перепрошуємо за подібну ситуацію. Зі співробітниками відділення проведемо роботу. Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень ваше ПІБ та контактний номер телефону, запросимо вас для проведення оплати.

18 марта 2020, 13:18
Iruna2411, Вас не розумію, а Вам наплювати, яка робота у співробітників банку? Ви зобов'язані приходити зі своїми рахунками і з потрібною сумою, а не розпитувати співробітника, скільки у мене за воду або за газ.БЕЗОБРАЗІЕ, з боку кліентов.Скільки можна підтирати Вам ніс? В інтернеті на кожну комунальну послугу створені особисті кабінети, в яких потрібно давати показання і стежити скільки Вам нараховують за цю послугу.Я пенсіонерка, давно користуюся цими кабінетами, і плачу комунальні, без черг, без «хамства» та бЕЗ КОМІССІІ.Як вам не соромно ????? Перш за все Ви зобов'язані виконувати і ті вимоги,, а не вимагати виконувати Ваші обов'язки від сотрудніков.Одна жінка, друга, третя і кожна зі своїми тарганами, а співробітники повинні бути залізними.
Lesika1
Lesika1
18 марта 2020, 14:20
Браво 19036256! Більше б таких обізнаних пенсіонерів, а також тих, хто може собі таке дозволити (оплата через інет), але просто не робить, томуhttps://minfin.com.ua/img/userpics/default.gif?1261589289 що цей ж інтернет, а там бумажка з банку та з печаткою…
18 марта 2020, 15:00
Lesika1, Ваша ссылка не открывается(сами пробовали ЭТО открыть? силуэт на чёрном фоне?)Все працює, я так п'ять років плачу и в мене всі платежі зараховуються, давно вже роз'яснували, що печатка не обов'язкова, платежі проведені в интернеті зараховуються.