Не міняють копійки на гривню

Vitoria Yaremenko 24 июля 2018, 18:47
Доброго дня. Сьогодні 24.07.18 о 17-30 я відвідала відділення Ощадбанку в Білій Церкві який знаходиться, бульвар 50-річчя Перемоги, 107. Я хотіла поміняти копійки на гроші, (було 50 грн) в чому мені відмовили в не коректні формі.
25 июля 2018, 9:48
Доброго дня. Перепрошуємо за можливі незручності. Маємо зазначити, що такий обмін може відбутися виключно при провденні касової операції (поповнення рахунку, переказ коштів, проведення платежів). Банк в цьому питанні керується постановою НБУ № 174 «Про затвердження Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні» п.6. Відповідно до даної Постанови, якщо клієнт бажає здійснити оплату у відділенні — до оплати приймаються будь-які купюри/монети, але якщо клієнт бажає обміняти одні номінали на інші — таку послугу банк не надає.

mary27
mary27
29 июля 2018, 22:47
«Я хотіла поміняти копійки на гроші, (було 50 грн) в чому мені відмовили в не коректні формі» — непорядок, должны были взять.
Зайдите в любой супермаркет, монеты с удовольствием возьмут.
19036256
19036256
30 июля 2018, 13:52
В банке даже размена крупных купюр на мелкие -не делают, действительно 50 грн. монетами можно было внести в оплату коммуналки.