жалоба на керівництво

dina1212 13 октября 2017, 21:03
Читаючи відгуки можу з чимось погодитись, а з чимось ні, але хочу звернути увагу на поведінку керуючоі відділення в м, Ізяслав, жінка пенсіонерка. Вона постійно кричить на своіх підлеглих за діло і просто так, робить це де попало, в залі, біля касових вікон, грубо з приниженням, мені як клієнту ніяково, дівчата плачуть але мовчать бо робота потрібна. Але це не все, кричить вона і на клієнтів, бо платять в касі, а треба в терміналі, не раз була свідком, як сварилась на людей біля банкомату, що знімають гроші по карткам привата або інших банків, своім не вистачає. і знов грубо, зверхньо, дивлячись на це, думається що може деяких керівників варто відправляти на пенсію силоміць. Я наприклад намагаюсь як найрідше заходити в дане відділення, але дівчат шкода, працювати під таким керівником це мука, постійний страх і стрес. Зверніть на це увагу будьласка.
17 октября 2017, 10:34
Доброго дня!
Дякуємо за інформацію! Обов’язково звернем увагу і, при необхідності, приймемо міри.

toma domик
toma domик
18 октября 2017, 21:10
Чисто випадково побачила ваше повідомлення, не погоджуюся, я багато років є клієнтом банку, обслуговування мені подобається дівчата завжди привітні, усміхаються. я вам розкажу свою історію, як я почала користуватися терміналом самообслуговування, «раніше тої штуки боялася як вогню думала забере гроші тай на тому все пиши пропало» але був такий випадок проплату зробити потрібно вже а біля кас великі черги. я покрутилася і незнала що робити і заплатити треба і бігти треба. До мене підійшла поважна жінка і запитала чим може допомогти і представилася керівником. Я розповіла свою ситуацію, вона визвалася мені допомогти і провела до терміналу де показала як ним користуватися і що можна робити. з того часу я користуюся терміналом і не стою в чергах і не витрачаю свого часу.
dina1212
dina1212
3 мая 2018, 22:00
Хотела бы я посмотреть, как руководитель самостоятельно управляется возле терминала, или тестирование самостоятельно проходит, пора бы для тестов установить видео наблюдение. Много интересного увидели, если конечно реальность кого то интересует.