Andreas13 Andreas13
23 сентября 2016, 18:29
Я постійний клієнт Ощадбанку. Всі свої операції здійснюю тільки через Ощадбанк вже більше 10 років. Останнім часом дійсно можу підтвердити факт, що Ощадбанк дійсно змінюється. Я бачу нові, приємні лиця, які в будь який момент готові допомогти в кожній операції. Працівники банку охоче і доступно роз'яснюють нові можливості банку. Мені подобається як вони піклуються про клієнта. Але, я мушу виділити момент, який я наблюдала в банку декілька разів. Перебуваючи в відділенні банку, мужчина середніх віків (очевидно працівник банку) при присутності клієнтів вирішува з працівниками нещрозумілі питання, цим самим блокуючи буденну роботу банку. Для нас присутніх було цеивидовище дуже не приємно. Я рахую, що всі внутрішні питання вирішуються один на один і не в присутності клієнтів. Мені хотілося б бачити оновлений, що ощадбаннк дійсно змінюється і зможе конкурувати з комерційними банками. Але, на мою думку внутрішні моменти банку не мають впливати на безперервне обслуговування клієнтів. Я від всього серця бажаю процвітання і розвитку Ощадбанку!
Ощадбанк
26 сентября 2016, 12:10
Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук. Ми розгянемо Вашу пропозицію детально.

24 сентября 2016, 16:07
Відверто радий за Вас! А от у Києві навряд чи хтось зможе так охарактеризувати цю установу: тут проблема на проблемі, а вирішення найближчим часом не видно на небосхилі.