Соориентируйте по статье УК

Виталий . 28 декабря 2017, 13:02
Отделение по адресу: Киев, бул. Леси Украинский, 3
Если я правильно понимаю то дейстия фагорян подпадают под одно из этих определений:

Стаття 189. Вимагання

1. Вимога передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці (вимагання), — …
2. Вимагання, вчинене повторно, або __за попередньою змовою групою осіб__, або службовою особою з використанням свого службового становища, або з погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або з пошкодженням чи знищенням майна, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому, — карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Стаття 355. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань

1. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань, тобто вимога виконати чи не виконати договір, угоду чи інше цивільно-правове зобов'язання з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами, пошкодження чи знищення їх майна за відсутності ознак вимагання, — …
2. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань, вчинене повторно або __за попередньою змовою групою осіб__, або із погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або поєднане з насильством, що не є небезпечним для життя і здоров'я, або з пошкодженням чи знищенням майна, — карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

В статье 355 меня смущает то что вымогательство исключено из сферы действия данной статьи, но по остальным признакам это именно то чем занимаются фагоряне рассылая СМС-ки жертве и связанными с ней людям.

28 декабря 2017, 14:56
Все правильно написано, будим настаивать чтоб их судили по этим статьям!!! а чтоб это было надо нам всем каждый случай угроз фиксировать в полиции, у меня их 3 все приняты.
29 декабря 2017, 13:34
Как они достали! Сейчас овца позвонила и говорила когда сегодня будет оплачен долг. Хотя перед михой у меня все закрыто. Овца говорит что никаких судов не будет. И мои документы с михой не действительны. И платежки тоже. И они (фагора) являются покупателями Кредитного портфеля. Я бы честно дала бы ей уже по голове. Звонит одна и таже. Выловить бы ее
29 декабря 2017, 16:29
Ее не выловите она на контакт не идёт пробывали неоднократно, денежек хочится перед праздниками, пошлите их всех на три буквы и больше не берите трубку, но послать надо
29 декабря 2017, 16:48
И вообще каждый звонок рассчитывайте как шантаж записывайте разговор и в полицию, пусть копятся на них дела они пригодятся
29 декабря 2017, 20:16
Просто странно, что до сих пор по номеру не установили их местонахождение. В наше то время технологий это быстро делается
20087p
20087p
18 января 2018, 23:34
Кто-то из властьимущих их просто покрывает…
29 декабря 2017, 23:57
У них номера только в одну сторону им не дозвониться на номера с каких они звонят, блокируют, только роботу можно позвонить, а за моральный ущерб уже хочится и морду набить