Платежі через Райффайзен на Міру Фінанс

femida0201 25 ноября 2016, 20:22
Хочу поділитися інформацією, можливо буде корисна. Я в минулому працівник Райффайзен Банку Аваль, попросила колег своїх прослідкувати платежі на Міру Фінанс. Так, звісно, кошти надходять, але в більшості касири відмовляють клієнтів сплачувати оскільки це є шахраї! Звертаюся до тих хто платить туди, навіщо ви це робите? Ви платите за те, щоб вам не дзвонили, але ж це нічого не вирішує!!! Арешт рахунків скоро дойде і до Міри.

I'LL  BE BACK
I'LL BE BACK
25 ноября 2016, 22:42
Молодцы «Авалевцы»!
26 ноября 2016, 9:20
Етот Фагор переплюнул самого Остапа Бендера.
До каких только шахрайських схем они выдумывают етож так ненавидить свой народ чтод снего сколько драть последнию шкуру ищо есть такие что им верят ето ужас.
dmitro84
dmitro84
26 ноября 2016, 22:35
Может мы для Кауфмана не свой народ???
hlupachenko
hlupachenko
26 ноября 2016, 23:45
+100500, прямо в дырочу!
26 ноября 2016, 14:48
Специально для Фемиды номер 0201. Заплатил на Миру Финанс ради хохмы просто так. У меня денег как у дурака махорки. Кассир не отговаривал. Платил прямо в кассе Аваля с комиссией. Мне этот цирк начинает нравиться. Я получаю удовольствие от этого супершоу. А за удовольствие надо платить, ведь верно же?
26 ноября 2016, 15:51
И как часто получаете удовольствие от платежей в адрес новоявленных «Остапов Бендеров».
26 ноября 2016, 16:12
Якщо ви уважно читали моє повідомлення, то я написала « в більшості касири відмовляють клієнтів сплачувати оскільки це є шахраї! ». Це не означає, що в кожній касі Райффайзен відмовляють. А ви уже мабуть більше не маєте аргументів на захист цього шоу то пишете про якесь задоволення. Ви смішний. Нащо вам кредити були якщо грошей кури не клюють.
Да, і відповідати не обовязково, це питання риторичне
I'LL  BE BACK
I'LL BE BACK
26 ноября 2016, 21:58
Femida0201, браво! положили на лопатки аналитика банка Михайловский=балабола…

для инфо: бывшие аналитики Банка Михайловский сейчас работают в Платинум банке и с остервенением выбивают платежи на корысть Фагора!

Кауфман-красавчик рассказывает, что не имеет никакого отношения к Фагору и афере с Михайловским!
За решетку всех… и аналитиков михайловского и кайфманов и рожковых!
26 ноября 2016, 22:38
Поддерживаю) Балаболов за решетку
27 ноября 2016, 11:04
Очень деликатный и осторожный лозунг. Например Александра Охрименко часто называют Балаболом. Туда его то же, вместе с Рожковой. Все правильно. Политически корректно. Так держать Фемида номер 0201.

Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Михайловский 💰 / Отзывы о Михайловском 📝 / Платежі через Райффайзен на Міру Фінанс