Проблеми з банкоматами

VictorK29 3 апреля 2017, 18:23
Отделение по адресу: Львов, пл. Мицкевича, 8
Маю питання: чому щомісячне зняття відсотків по депозиту — суцільна проблема? У Львові лише ДВА(!!!!!!!!!!!!) банкомата на все місто, та й ті не працюють. 03.04.17 банкомат в центрі не працював, співробітники відділення інформацію надати не змогли, банків-партнерів банк не має ( по депозитних картках всі інші банки знімають комісію).
Вже писав про те, що людина розраховує на гроші, однак зняти їх не може. Каса після 16.00 не працює.
Банк не поважає клієнтів, за перегляд балансу знімає гроші, ітернет-банкінгу не має. *Совок". Ніколи не порекомендую цей банк. Шкодую, що відкрив депозит.
Чому вся інформація на сайті іноземною мовою — мовою окупанта?

3 апреля 2017, 18:34
А вы попробуйте рассчитываться этой картой в торгово-сервисной сети, может тогда и снимать наличку не будет необходимости.
3 апреля 2017, 18:38
Вот скажите, зачем вам наличные? Безнал прекрасно принимают в супермаркетах, аптеках, кафе, ресторанах. По безналу можно купить билет на поезд, оплатить отель, новый ноутбук и смартфон.
3 апреля 2017, 20:02
Все це я роблю, використовуючи картки інших банків. Готівка мені потрібна для інших цілей.
3 апреля 2017, 21:06
Так снимайте наличку с карт других банков, а деньги с карты мегабанка тратьте в магазинах и ресторанах!
paulball
paulball
3 апреля 2017, 23:36
А что вам в облом до банка пройти 100 метров? там же всё рядом и в отделении всегда всё без проблем) я даже карточку себе не делал во Львове — всё рядом максимум 20 минут и ты обошел центр и все финустановы города, что очень удобно, не то что у Киеве
4 апреля 2017, 11:49
Золотые слова…
4 апреля 2017, 13:23
Каса у відділенні працює лише до 16.00 (я був пізніше). Ще раз повторюся: на все місто два банкомати, другий у спальному районі. Загалом, клієнти банку не повинні вирішувати проблеми, які виникають через непрофесійну роботу банку. Люди повинні отримувати якісні послуги (не думаю, що отримання готівки це якась ексклюзивна вимога).
4 апреля 2017, 13:26
Один банкомат = до 100 тысяч гривен инвестиций
4 апреля 2017, 12:00
Шановний клієнте!
Інформуємо Вас, що зняття відсотків по депозиту один раз на місяць у будь-якому банкоматі Мегабанку здійснюється безкоштовно.
Також звертаємо Вашу увагу, що офіційний сайт Мегабанку тримовний, ми спілкуємось українською, російською та англійською мовами з нашими клієнтами. Дякуємо Вам за зворотній зв'язок, ми врахуємо Ваші зауваження.
4 апреля 2017, 13:26
Дякую за формальну відписку, А що робити з недостатньою кількістю банкоматів у місті, а також з їхньою роботою. Доречі, банкомат досі не працює 04.04.17 12.00)
4 апреля 2017, 15:36
Шановний VictorK29!
Будь-ласка, уточніть де розташований банкомат, який, за вашою інмормацією, не працює?
Щиро дякуємо за Ваш відгук.
4 апреля 2017, 23:48
Адреса банкомату м. Львів, проспект Свободи 1/3. Банкомат не працював цілий день 03.04.17 р та до 12.00 04.04.17р (чи працював він після полудня я не знаю, не було можливості перевірити).
5 апреля 2017, 11:29
У вказаному Вами банкоматі була технічна несправність, але наразі він працює. Щиро просимо вибачити нас, можете користуватися банкоматом. У подальшому пишіть, будь-ласка, якщо виникатимуть питання, ми оперативно реагуватимемо.