Відділення Львів, вул Ярослава Мудрого

loginvgeisnye 1 сентября 2022, 17:53
Отделение по адресу: Львов, ул. Я. Мудрого, 1
Абсолютно непрофесійний персонал і нахабна керуюча, яка, не назвавшись, вклинюється в розмову клієнта з операціоністом, перебиває і хамить. Крім того відмовилась надати мені копію МОГО ж договору з банком!!! Відмовились пояснити, чому в мене з’явилась заборгованість перед банком, і чому банк 3 місяці мене не повідомляв про заборгованість, зате не забував нараховувати відсотки на нібито протерміновану заборгованість. Крім того банк порушує вимоги НБУ про відсутність в договорі дрібних шрифтів, додаткових посилань на інші документи. Ніколи і нікому не раджу звертатись в цей банк
Кредобанк
Kredobank 5 сентября 2022, 9:53
Дякуємо за зворотний зв'язок. Для нас дуже важливо отримувати коментарі стосовно обслуговування в нашому банку з метою своєчасного прийняття заходів для усунення недоліків у нашій роботі та надання сервісу найвищої якості. Нам прикро, що у Вас погіршилась думка про нас та перепрошуємо за спричинені незручності.
Повідомляємо, що викладена Вами інформація доведена до відома профільного підрозділу банку для здійснення відповідного аналізу та вчинення всіх необхідних дій задля покращення якості обслуговування.
Якщо у Вас залишились будь-які зауваження щодо роботи банку чи невирішені питання, просимо сповістити нас зателефонувавши на інформаційну лінію банку за одним із номерів: 0-800-500-850, 0-800-600-850, +38 (032) 297-64-70, +38 (032) 240-06-00, +38 (089) 220−00−89.

1 сентября 2022, 18:01
Крім того відмовилась надати мені копію МОГО ж договору з банком!!!

Если банк не предоставил копию договора то откуда информация о мелком шрифте и отсылках на другие документы?
loginvgeisnye
loginvgeisnye
1 сентября 2022, 18:18
Зі слів працівників Банку)) вони сказазали, що в договорі були посилання на правила банку, які розміщенні на сайті. Отакі професіонали))
1 сентября 2022, 18:30
Такая ссылка вполне законна и не нарушает никаких правил и законов

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Кредобанк 💰 / Отзывы о Кредобанке 📝 / Відділення Львів, вул Ярослава Мудрого