Перевірки підтвердили - ІдеяБанк НЕЗАКОННО вимагає від клієнтів сплачувати за страхування життя

Oleg  M Oleg M
12 сентября 2015, 19:02
При Автокредиті Ідея Банк, в порушення Законів України, щороку вимагає від мене погасити заборгованість за нові Договори страхування життя (СЖ)у різних Страхових компаніях, але я зазначені Договори не підписував та з їх змістом ознайомлений не був. Не надання мені для ознайомлення нового Договору СЖ суперечить «Правилам надання банками України інформації споживачу про умови кредитування та сукупну вартість кредиту», затверджені постановою Правління Нацбанку України від 10.05.2007 № 168.
По цьому питанню я також звертався в 2014р до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від якої отримав відповідь що кошти «СК «УНІКА Життя» було повернуто на рахунок Банку, як такі що були помилково перераховані. «УНІКА Життя» з метою дотримання законодавства України задовольнило прохання Банку, повернувши вказані грошові кошти.
Не дивлячись не це, з боку Банку продовжилися незаконні вимоги сплати за Договори СЖ.
Нацкомфінпослуг, до якої я звернувся, надала відповідь від 15.08.2014, в якій зазначено: «під час перевірки отриманих від «ПЗУ Україна страхування життя» документів, Нацкомфінпослуг було виявлено ознаки порушення страховиком законодавства у сфері ринків фінансових послуг щодо невиконання страховиком обов'язків передбачених умовами договору страхування в частині неотримання згоди застрахованої особи на страхування. Нацкомфінпослуг порушено провадження по справі, за результатами якого вирішуватиметься питання щодо застосування заходів впливу до «ПЗУ страхування життя»
Також ДЕРЖСПОЖИВІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ ІНСПЕКЦІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ за результатами ініційованої мною перевірки надала відповідь: договір страхування 2015р «ПЗУ Україна страхування життя » подано на скасування, а сума 697 грн. буде скасована після повернення коштів «ПЗУ Україна страхування життя». Сплата вказаних вище суми Банком від Вас не вимагається.
Отже відстоюйте свої права та не платіть зайвих грошей!!!