невидають вчасно гроші з депозиту

Ігор Пукіш Ігор Пукіш
10 октября 2014, 14:29
Моя родичка поставила кошти на доларовий депозит в ідеябанк (відділення м.Калуш, Івано-Франківської області), а після закінчення терміну договору при завчасному попередженні банку захотіла зняти кошти, банк пояснив що будуть видавати в співвідношенні до 15000гривень, це приблизно 1100доларів. Перші чотири дні обіцянку виконали видавали по 1100доларів, а на пятий день виявилось, що повної суми нема, і наступні декілька днів доларів небуде, розберіться будь-ласка куди діваються гроші вкладників, в нас повинен відбутися договір купівлі-продажу квартири, вже залишили завдаток, відповідну суму до обумовленого числа банк не видає, продавець чекати не хоче, так як виїзджає!!! Не можна так працювати люди на щось розраховують, якщо згідно законодавства ви не можете видати повну суму зразу, то видавайте як положено в доларах, в співвідношенні до 15000грн.
Идея Банк
mariyaosidach
Ідея Банк
14 октября 2014, 10:53
Доброго дня, Ігор Пукіш! Кошти перекинуто на поточний рахунок 06.10.2014 року і 6,7,8,9 жовтня виплачувалося по 1100,00 доларів США, 10.10.2014 року клієнтці виплатили 700,00 доларів США- все що було в касі на той момент. Для клієнтки замовлялася валюта на 10.10.2014 року, але Департаментом казначейства була дана відповідь, що кошти привезуть 14.10.2014 року.
На 14.10.2014 року нам повинні привести долари США і ми продовжимо виплату.
Слідкуйте за новинами ІдеяБанку на сторінці у соц.мережі https://www.facebook.com/IdeaBankUkraine?fref=ts

magistralchimik
magistralchimik
15 октября 2014, 17:38
Наталья, Днепропетровск
Вам отдали депозит? тоже хотела у них открыть в долларах, но такие отзывы настораживают.