Скарга. Жахливе обслуговування як контак центру так і у відділенні.

0955644174 4 мая 2023, 15:13
Отделение по адресу: Полтава, ул. Европейская, 12
Доброго дня, хочу поділитися досвідом співпрааці з Ідея Банк. Мною було взято кредит готівкою на 2 роки, щомісячна оплата здійснювалася вчасно. Від початку введення військового положення в країні була прострочка в оплаті платежу. Для того щоб погасити кредит повністю звернулись до відділення банку в м.Полтава: співробітником банку не було надано жодної внятної інформації щодо погашення кредиту (відповіді потрібно було витягувати з фахівця), повідомили лише що термін договору вже закінчився, а що робити далі не знає. На наполеглеве прохання роздрукувати мені виписку по оплатам відреагувала негативно, не змогла пояснити суму яка відображалася у виписці, правда всеж таки надала номер гарячої лінії і сказала що все розкажуть там. Під час звернення до контакт центру також не було надано конкретної інформації які повинні бути діїї для погашення кредиту. Також під час военного стану неодноразоро телефонували та вимагали оплатити прострочку за оплату березня 2022 року, я так розумію що передали справу колекторам. Також телефонували люди які представлялися кредитними інспекторами хамське спілкувалися. На даний час питання не закрито, постійно звертаюся до контакт центру для вирішення ситуації, а Ідея Банк постіно нараховує якусь не зрозумілу сумму (відсотки), хоча повідомляли що під час воєнного положення пеня та відсотки не нарахоються. Хочеться сказати багато поганих слів, але до рівня спілкування даного банку не хочеться опускатись!!! Не рекомендую даний банк від слова «ВЗАГАЛІ».

zig4free
zig4free
4 мая 2023, 18:22
Мне 100500 раз предлагали, но я всегда отказываюсь.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Скарга. Жахливе обслуговування як контак центру так і у відділенні.