Шахрайство з відсотками

Vladislav Detiuk 12 сентября 2020, 10:25
Отделение по адресу: Днепр, ул. Титова, 29
В 2013 році оформив автокредит в салоні у представників банку. Платив справно навіть трохи наперед. В 2015 році отримав лист від банку з пропозицією підвищення відсотків. Уважно ознайомився, жодного пояснення чому вирішили підвищити. Написав листа з відмовою, отримав відповідь ок, відсотки залишились як в початку в договорі. Платив далі жодних проблем, жодного листа чи повідомлення. Перед останнім платежем двінок в банк, і замість стандартної сумми +6500. Після дзвінка в підтримку вияснив, мені хтось в 2014 прислав листа з вимогою підняти відсотки, а я начебто отримав, але не відповів. Пішов в банк, там відмахнулися, типу в салоні брали туди і ідіть. Далі були дзвінки, погрози і тому подібне. Жоден з співробітників банку не має бажання розібратися. На мій запит про надання доказів мого отримання листа прислали тільки відомість про відправку, жодного доказу отримання. На мої зауваження, щодо того, що я маю їх лист на руках від 2015 про залишення відсотків старими взагалі нуль реакції. Через рік пішов до адвоката, одразу після реєстрації справи ці га… они прислали лист, а-ля дякуємо за співпрацю ви нам нічого не винні, навіть 1240 грн. Переплата.
Все нібито нічого, але ці *** в убкі залишили мою висмоктану з пальця заборгованість за рік.
Підсумую, шахрайський банк, співробітники Ган… ни. по очинпючи від милих втюхаю карту до керівництва банк.
Идея Банк
Idea Bank 17 сентября 2020, 13:07