Шантаж та протиправні дії

Irinainterier 7 июля 2020, 14:58
Отделение по адресу: Житомир, ул. Киевская, 39
Являюсь клієнтом даного банку. З приходом карантина втратила дохід. Тому перше що зробив Ідея банк — почав погрожувати з різних номерів. Звісно, таких похабників я блокувала, а сьогодні отримала сюрприз. Наклейку зі своїм фото на дверях будинку «Увага Боржник» і «Розшукується». Мені здається, чи банк на себе бере обовязки правоохоронних органів та суду? Чому, якщо я в «розшуку», то мене не шукає поліція? Якщо я «боржник» то де рішення суду? Яке має право банк розвішувати наклеп на своїх клієнтів, включаючи розповсюдження їх персональних даних? Чке право моє їхній спеціаліст Віктор мені погрожувати, зі словами «йдіть у поліцію і кажіть „я — боржник“. На запитання — якщо я боржник, то чому не отримала поштою вимогу від банку, і не отримала повістку в суд, пан Віктор відповів що банку це „дорого“ і тому їм значно дешевше порушувати мої конституційні права та засилати невідомих до мене додому та здійснювати протиправні дії.
Идея Банк
Idea Bank 17 июля 2020, 15:37
Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання Вашої скарги Вам буде надано відповідь за вказаними контактами
написать личное сообщение банку изменить ответ банка

Irinainterier
Irinainterier
25 июля 2020, 11:45
Проблему не вирішено. Відповідь яка мені надіслана не пояснює рівним чином нічого.
Цитую:
«Звертаємо увагу, що укладанням кредитного договору Вами надано  Банку згоду у будь-який спосіб розкривати третім особам, зокрема, але не виключно: органам державної влади та місцевого самоврядування, контрагентам (партнерам) Банку, які були та/або будуть залучені останнім на договірній основі, акціонерам Банку, їх пов’язаним особам, професійним аудиторам, членам сім’ї, родичам, роботодавцям Позичальника, іншим особам інформації про Позичальника, що містить банківську таємницю, зокрема, інформацію щодо кредитних операцій, стан та розмір заборгованості перед Банком, а також персональні дані Позичальника.»
ЗГОДУ Я НЕ НАДАВАЛА, ПІДПИСУВАЛА ДОЗВІЛ НА ОБРОБКУ ДАНИХ, А НЕ НА ЇХ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ. Тому, користуючись своїм законним правом зг. п. 11 частини другої статті 8 Закону України «Про захист персональних даних», надсилаю банкові заяву на безумовне відкликання на обробку моїх персональних данних.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке