ЗА ЧТО УВЕЛИЧИЛИ % ПЕНСИАНЕРУ?

ALEXS1971 ALEXS1971
12 июня 2013, 16:54
УВ. БАНК. Взял кредит на машину. Прошёл год сдал справки о доходах, перестраховал машину, прислали письмо на страховку жизни заплатил, показал машину банку.Прислали письмо на поднятие %, а за что? За то, что я за год заплатил на 4000 больше? Пересчитали, и плачу больше чем за предыдущий год ежемесячный платёж. Нашёл в интернете Ваши отзывы.Производит впечятление!!!
Идея Банк
17 июня 2013, 09:29
Шановний Клієнте,

Підняття % ставки по авто кредиту не залежить від того як позичальник оплачує кредит, чи подає всі необхідні документи і який саме в позичальника соціальний статус. Банк приймаючи та здійснюючи ті чи інші рішення керується умовами кредитного договору та Законами України. Якщо ж клієнт не має фінансової змоги сплачувати кредит за піднятої % ставки, то позичальник може звернутися у Банк (у письмовому вигляді для можливості Банку відреагувати на дану ситуацію).

З метою усунення даного непорозуміння просимо контактувати з Банком за номером телефону 032 242 28 30 або 0 800 50 20 30. Для повного вияснення справи потрібно вказати прізвище, ім'я та номер Вашого кредитного договору. Код вашої справи MF01170613B.

З повагою,
ПАТ "Ідея Банк"

ALEXS1971
ALEXS1971
17 июня 2013, 08:20
Ну где ответы пенсеинеру, инвалид кака в жизни какаето!