Жахлива організація служби підтримки банку

MykhailoB 9 октября 2023, 16:28
Скільки часу потрібно, щоб персонал банку зміг відповісти на запитання клієнта щодо операції? Мені не можуть відповісти вже три доби. Третій оператор каже мені «Нам потрібно більше часу. Прохання звернутися до чату в ГГ: ХХ». Звучить як знущання. Тобто банк навіть не має системи Service Desk і вони не реєструють звернення клієнтів. Потрібно як у докомп’ютерні часи звертатися та нагадувати особисто.
Всі знають Глобус як банк, що пропонує дуже цікаві умови по кешбеку. І багато хто хоче заощадити, заводить карти цього банку. На цьому банк наростив протягом останніх місяців клієнтську базу. Цього місяця дуже приємний кешбек у категорії «Салони краси та косметика» — 4%. У мене виникли проблеми із нарахуванням кешбеку. До цього я платив карткою та кешбек нараховувався. Потім я помітив, що після платежу до eva.ua кешбек не нарахували, хоча платіж потрапляє у потрібну категорію. Через два дні це повторилося ще з одним платежем в eva.ua. З суботи я звернувся до банку (канал зв’язку — чат Telegram). Мене попросили повторно звернутися в понеділок у 11:00. Написав. Сказали, що треба більше часу, напишіть повторно о 15.00. Зрозуміло, і о 15:00 моїм питанням ніхто не займався, а просто відфутболили. Системи реєстрації звернень клієнтів немає, що багато говорить про організацію процесів у банку. Зрозуміло, що я вже не бачу сенсу повторно звертатися на підтримку — це просто знущання.
Готовий надати всі необхідні дані, скріншоти листування з підтримкою. Дуже неприємне враження від жахливої організації служби підтримки банку

13 октября 2023, 15:55
Вітаємо. Дякуємо за ваш відгук.
Ваше звернення зафіксовано. Наші фахівці займаються вирішенням вашого питання. По результату ми Вас повідомимо.
18 октября 2023, 10:03
Дякуємо за звернення. Нашим спеціалістам необхідно було більше часу для вирішення вашого питання. Кешбек по вашим операціям вже нарахований.
Вдячні Вам за те, що допомагаєте нам ставати кращими!
MykhailoB
MykhailoB
18 октября 2023, 10:21
Дякую за допомогу! Проблема вирішена

Курс валют в Глобус Банке

USD 39.4 40

Курс валют в Глобус Банке

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Глобус 💰 / Отзывы о Глобус Банке 📝 / Жахлива організація служби підтримки банку