Допоможіть оформити реструктуризацію

Vira1997 22 апреля 2023, 9:50
Маю в цьому банку кредит, до війни працювала і вчасно платила. Але почалась війна, я втратила роботу, і платити як раніше не можу. Просила реструктуризацію, на зустріч не пішли, зато щодня дзвонять неадекватні люди з вимогою погашення, невже вони справді думають, що від їхніх дзвінків у мене раптом з«являться гроші? Я не відмовляюсь платити, але погасити все і відразу просто не маю чим
Глобус
24 апреля 2023, 9:15
Доброго дня.

Дякуємо за Ваше звернення.

Інформуємо Вас, що на сьогоднішний день Банк пропонує Клієнтам проводити реструктуризацію кредитної заборгованості на умовах чинних програм реструктуризації.
Для отримання умов реструктуризації по Вашому кредиту просимо звернутися до відділення, де Ви обслуговуєтесь.

22 апреля 2023, 10:16
" зато щодня дзвонять неадекватні люди з вимогою погашення, «

Это их работа . Их и брали в банк на эту работу и платят зарплату за это, а не за то, что они НЕ будут звонить должникам .
И опять же — банк же по поводу СВОИХ денег звонит, а не чужих.

Насчет предоставления вам реструктуризации — вы же понимаете , что это право банка, а не его обязанность
22 апреля 2023, 11:50
22 апреля 2023, 12:28
«Вера, Вам лучше написать на настоящий сайт банка, а не здесь. Вам никто ответ не даст»

Ответ то как раз могут дать , но вряд ли ответ по решению ситуации понравится автору.

Такие как автор отзыва обычно хотят, что бы им если уж не простили долги, то сделали «реструктуризацию» лет на 100−200, причем желательно без процентов , и что бы банк не напоминал о долгах, а еще лучше, что бы вообще забыл о них
22 апреля 2023, 21:11
Если автор брал кредит условно в 5000 грн, то он может хотя бы по 500 грн платить ежемесячно. А отсутствие работы и заработка — это не повод для не оплаты

Курс валют в Глобус Банке

Курс валют в Глобус Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Глобус 💰 / Отзывы о Глобус Банке 📝 / Допоможіть оформити реструктуризацію