Банк невзмозі перевести 8 гривень!!!

pport22 22 декабря 2015, 22:57
Отделение по адресу: Киев, ул. Драгоманова, 44-А
15.12.2015 року мною у Київському відділені № 6 (м. Київ, вул. Драгоманова, 44-А) було підписано заяву на перерахунок залишку коштів (близько 8 грн.) з моєї картки № 5168 **** **** 2078 (Г. Ольга Григорівна) на картку № 4061 **** **** 0647 (Г. Євген Віталійович), співробітниця банку негайно оформила та відправила заяву в роботу й запевнила, що кошти будуть переведені впродовж 3 робочих днів, згідно нормативів банку.

Станом на 22.12.2015 зазначені кошти й досі не переведені, а моя картка заблокована з невідомих причин. Я звернулася до контакт центру, а потім у відділення за поясненням.

Начальник зазначеного відділення № 6 затримку транзакції пояснив обробкою даних й тим, що моя заява на перерахунок залишку коштів віднесена до категорії «звернення громадян», яка розглядається впродовж 30 днів, а картка на даний період блокується.

Враховуючи вищенаведене, прошу Вас провести службове розслідування даного випадку та терміново:

— відповідно до моєї заяви від 15.12.2015 року перерахувати залишок коштів з моєї картки № 5168 **** **** 2078 (Г. Ольга Григорівна.) на картку № 4061 **** **** 0647 (Г. Євген В.,), оскільки переведення грошових коштів повинно здійснюватись впродовж 3 робочих днів, згідно нормативів НБУ;

— розблокувати мою картку № 5168 **** **** 2078 (Г. О.Г.), оскільки подібні дії можуть нести збитковий для мене наслідок – неможливість отримувати кошти, які можуть бути безготівково на неї перераховані.

Станом на 23.00 год. 22.12.2015 року кошти досі не перераховані.

Якщо вимоги не будуть виконані, завтра 23.12.2015 я офіційно звертаюсь зі скаргою на Ваш банк в Національний банк України!

pport22
pport22
23 декабря 2015, 13:18
Нарешті 8 гривень переведено! Пройшло 5 робочих днів замість 3, які передбачені законодаством!

Чи буду я надалі користуватися подібними послугами банку Форвард, питання дуже складне. Висновки робіть самі!

Дякую!