Достали своїми погрозами....

olga1801 olga1801
7 апреля 2015, 12:54
Моєму терпінню прийшов кінець.В звязку з тим, що на наші телефони 066.........661,066.......240, приходять смс ( и не одна а за 1 годину їх прийшло більше 20 штук) повідомлення з погрозами від імені вашого банку, що заплановано виїзд представників Банку для стягнення боргу.

Оскільки ми не являємось клієнтами вашого банку(066..........661 Рогачевська О.В, 066..........240 Рогачевський О.О.), ви незаконно використовуєте наші персональні данні, зокрема номери телефонів. смс повідомлення приходять з номеру 0923000603!!! Доводим до відома! Ми подаємо офіційну скаргу в Національний Банк України.
Банк Форвард (Forward Bank)
7 апреля 2015, 15:13
Шановна olga1801!
Дякуємо Вам за звернення.
Для перевірки викладеної інформації щодо некоректного поводження від імені Банку, просимо доповнити відгук повними номерами телефонів, на які повідомлення, та, за можливості вказати ПІБ клієнта Банку, якому вони адресуються, направивши ці відомості в особисті повідомлення представнику Банку на цьому форумі — ForwardBank або з посиланням на даний відгук на e-mail Банку: 0800300880@forward-bank.com.
Отримана інформація буде передана відповідальному підрозділу Банку для вивчення та відповідного реагування.
Ответ администратора
Финансовый портал Минфин
10 апреля 2015, 10:22
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 10.04.2015).

sanch ☺
sanch ☺
7 апреля 2015, 14:18
琚 灏
НБУ им ничего не сделает, это равносильно, что Вы в ЖЕК напишите жалобу на банк.
Нужно подавать в милицию заявление и настаивать на принятии его.