sanya88 sanya88
11 февраля 2015, 19:55
2 роки назад взяв в кредит побутову техніку на 12 міс. і виплачував за вказаною сумою. Через 3 міс. мені навязали кредитну карточку(11000 грн), по якій я взяв ще техніку в кредит, а частину грошей зняв готівкою. Працівники банку мені зателефонували і встановили певну сумму, яку я повинен сплачувати протягом 2 років. Сплачував за перший кредит 415грн, а за кридитну картку 628грн. Через 3 міс. я втратив роботу і затримав сплату коштів на місяць.Почалися дзвінки з погрозами та не дуже приємними речами… З появою іншої роботи я виплатив встановлений штраф у розмірі 178 грн і сплатив ще 628 грн.Перший кредит я нарешті виплатив своєчасно! Через деякий час зателефонували працівники банку і сказали, що зробили перерахунок, де я можу сплачувати мінімальний платіж за кредитну картку 555 грн. Під кінець встановленого терміну дії кредиту нарахували мені 245 грн виплати на місяць. І вже по під моїм підрахункам кредит повинен виплатитись і закритись. Але подзвонивши на довідкову службу моя заборгованість складає на 3 тисячі більше від тої суми, яку я взяв!!! Пояснюють мені що я сплачував лише вітсоток а не кредит ( що за х...?)
Банк Форвард (Forward Bank)
12 февраля 2015, 10:31
Шановний sanya88!
Дякуємо Вам за звернення.
Повідомляємо, що мінімальний платіж в рахунок погашення кредиту спрямований здебільшого на погашення відсотків за користування кредитними коштами та послугами Банку. Банк рекомендує оплачувати кредит сумами більшими, ніж мінімальний платіж, в такому випадку заборгованість буде скорочуватися і як наслідок зменшаться відсотки.
Також у разі прострочок платежів Банк застосовує штрафні санкції, що також тягне за собою зростання заборгованості та погіршенння Вашої кредитної історії.
Для більш детальної інформації та отримання персональної інформації по Вашому рахунку просимо звертатися до Контакт-центру: 0800 300 880 (безкоштовно в межах України), 583 (дзвінки безкоштовні з мобільних телефонів, 2 грн — плата за з'єднання (з ПДВ, без збору до ПФ), 044 390 95 95.