Банк проблематичен

vladimip vladimip
23 ноября 2014, 21:47
Мой сосед набрался кредитов, а меня душат телефонными звонками и смсками.
Банк Форвард (Forward Bank)
24 ноября 2014, 13:25
Уважаемый vladimip!
Благодарим Вас за обращение.
Для проверки изложенной информации в части некорректного обращения от имени Банка и надлежащего реагирования, просим дополнить отзыв номером телефона, на который поступают звонки, Вашими ФИО, а также ФИО клиента Банка, в чей адрес направлены обращения от имени Банка. Просим направить эти сведения со ссылкой на данный отзыв на e-mail Банка: 0800300880@forward-bank.com или в личные сообщения представителю Банка на этом форуме -ForwardBank.

eld2014
eld2014
23 ноября 2014, 22:01
5 лет после перестройки, звонок в кгб, мой сосед ест, выезжаем.
vladimip
vladimip
24 ноября 2014, 19:54
ТЕКСТ СМС від 931777728 дата 20год -37хв 23.11.2014 року
Філоненко Галина Анатоліївна, заплановано виїзд з метою погашення заборгованості.
Сплатіть 1003 грн. за КД101116997. Forward. Bank, тел 0800300880

От себя.
Я не є представником сімї Філоненків. І піднімати питання погашенню кредитів, яких я не брав перед чужою сімєю я не буду, з моєї сторони це буде некоректно втручатися у фінансовий стан чужої сімї, тому що я не є представником банку. І велика просьба не телефонувати мені не на стаціонарний телефон ні на мобільний по даному питанню.
Володимир
ForwardBank
ForwardBank
26 ноября 2014, 15:14
Шановний п. Володимир!
Просимо Вас доповнити коментар номером телефону, на який надходять вказані Вами смс-повідомлення, та Вашими ПІБ, направивши ці дані разом з посиланням на цей відгук на e-mail Банку: 0800300880@forward-bank.com
Отримана інформація буде передана відповідальному підрозділу для перевірки та належного реагування.