Спортили кредитну історію коли я захищав Батьківщину!

ilnytskyy 18 января 2024, 22:43
Порадьте будь ласка, як можна не чекаючи декілька років, коли оновиться кредитна історія, її виправити…
З 27 лютого 2022 року я звернувся у військомат добровільно захищати нашу Батьківщину!
Перед відправленням вже безпосередньо в зону бойових дій випадково дізнався що банки «заморозили» кредити під час війни…
Але про те що це була дуже короткострокова «акція» я вже дізнався трохи запізно (((
Звернувся на службу підтримки банку Форвард, мені повідомили про те що, мені потрібно надати скріни відповідних документів про підтвердження факту що дійсно я на війні і згідно наданих мною документів мені «спишуть» нараховані % і призупинять дію кредитного договору на час війни.
Але, нажаль, надавши банку форвард скріни документів, моя заява розглядалась місяцями, потім знову попросили інші документи, знову місяці розгляду і врешті решт мені повідомили що нарахування відсотків призупинено і нараховані за період участі в ЗСУ, будуть повернуті на рахунок через пів року)
АЛЕ, я близько не здогадувався і не міг би подумати що все це в дальнішому ДУЖЕ вплине на мою кредитну історію (((
Я зараз нажаль неможу подати запит ні на отримання кредиту і боюсь що можлива відмова в запиті на отримання гранду як для ветерана війни, учасника бойових дій…(((
Будь ласка, допоможіть порадою як виправити кредитний рейтинг та кредитну історію
Вельми вдячний за допомогу!
Слава Україні!

SergeyNina
SergeyNina
18 января 2024, 22:53
Вам нужно обращаться к тем кто сейчас ликвидирует банк. Но нужно учитывать что исправить кредитную историю невозможно. Так как банк ликвидируют все будет очень долго

Главная / Банки Украины 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Отзывы о Форвард Банке 📝 / Спортили кредитну історію коли я захищав Батьківщину!