Кредитні канікули брехня!!!

Nadia14 21 августа 2022, 2:55
АТ «БАНК ФОРВАРД» запроваджує кредитні канікули для клієнтів — фізичних осіб, які мають фінансові труднощі внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України.

Відповідно до рішення банку, з 24.02.2022 р. та упродовж дії воєнного стану в Україні, банк не вимагатиме внесення обов’язкових щомісячних платежів по кредитах та кредитних картках.

Підвищені відсотки та будь-які штрафні санкції не нараховуються, а термін дії карток продовжено.

У разі, якщо поточний матеріальний стан позичальника дозволятиме, прохання поставитися з розумінням та своєчасно робити платежі. Це допоможе фінансової системі України зберегти стабільність у період воєнного стану.

Кредитні канікули розпочинаються в автоматичному режимі, у випадку невнесення обов’язкового платежу, для їх запровадження не потрібно звертатися до банку.

Зберігайте спокій та вірте в Україну та її Збройні сили!
То поясніть мені будьласка чому мені і моїм рідним щодня приходять есемески з погрозами заплатити борг! я звами звязувалася, телефонувала що платити немаю зараз змоги по втраті роботи, від своїх сплачувати борг невідмовляюся але в звязку з воєнним станом тяжка ситуація з заробітком, ви вислухали і…і пішли погрози, можу надати скріншот їх! то де правда нарахунок невимагаєм виплат під час воєнного стану?
Форвард Банк (Forward Bank)
21 августа 2022, 11:47
Шановний клієнте, аби розібратися в ситуації, надайте, будь ласка, у приватні повідомлення ваші ПІБ, ІПН та контакний номер телефону. Дякую.