Непомірні відсотки

Sergio7679 17 июля 2022, 4:12
Банк форвард продолжает в условиях военного положения считать проценты и плюс плата за кредитную задолженность в результате я за 72000 грн должна платить 4700грн мин.платеж.это как вообще.это получается я за год должна заплатить 56000.это что за отношение к клиенту я клиент банка с 2011 года
Форвард Банк (Forward Bank)
21 июля 2022, 12:05
Вітаю, шановна Олено Володимирівно!
Упродовж дії воєнного стану в Україні, банк не нараховує штрафних санкцій за пропуск платежу, проте зобов’язання по кредитному договору/кредитним карткам не відмінено та будь-яких інших пільг не передбачено.
Нарахування відсотків за користування кредитом відбувається відповідно до тарифів Вашої картки.
Відсотки за користування кредитом по картці нараховуються і списуються в розрахункову дату за рахунок власних коштів (при наявності на рахунку суми понад кредитного ліміту) або при подальшому зарахуванні коштів на рахунок.
Також, згідно з тарифами Вашої картки, наявна щомісячна плата за обслуговування кредитної заборгованості в розмірі 1.9%. Вона нараховується на залишок заборгованості за основним боргом і понадлімітної заборгованості (не віднесених до простроченої заборгованості) на розрахункову дату.
Звертаємо Вашу увагу, що розмір відсоткової ставки та плати за обслуговування кредитної заборгованості по Вашій картці за період з 24.02.2022 не змінювався.
В особистому кабінеті («Картки» — «Інформація» — «Тарифи»), Ви можете переглянути тарифи по картці, це також можна зробити на сайті (ст.30): https://www.forward-bank.com/cards/koko-debit/.
Гарного дня та мирного неба!

17 июля 2022, 7:33
Погашать кредит
в военное время
это моветон.
Три літри
Три літри
17 июля 2022, 8:09
Все банки в условиях военного положения продолжают считать проценты, включая те которые объявили кредитные каникулы.
17 июля 2022, 9:33
Еще одна вышла из коматоза . Как будто бы не знала , что банки как раз таки имеют полное право в военное время насчитывать проценты
17 июля 2022, 9:37
«.это получается я за год должна заплатить 56000.это что за отношение к клиенту я клиент банка с 2011 года»

Так отдайте всю сумму долга и не заморачивайтесь. А то, что вы ветеран Куликовской битвы и клиент банка с 2011 года , не освобождает вас от выплаты долгов
1976ANDREI
1976ANDREI
17 июля 2022, 12:13
Русскому банку кредиты можно не платить. Разрешено законом и НБУ.
17 июля 2022, 13:30
Вот и не платят,
но почему-то жалуются…
17 июля 2022, 13:59
А можно ссылку на закон, разрешающий не платить долги Альфа банку?
gersi2005
gersi2005
15 августа 2022, 11:29
Погрози! під час воєнного стану це незаконно. Передано до СБУ Писала про реструктуризацію на емейл, відповіли ні - тільки по дзвінку менеджера, кажу що в нас 12 годин різниці, мій укр номер не приймаю дзвінки, пишіть вотсап, вайбер , відповідь знову -ні. Ну то якщо з’явиться бажання gersi2005@ukr.net.
Jokets
Jokets
26 сентября 2022, 8:27
А почему банк должен идти на уступки?