СМС з погрозами

Vika20 Vika20
9 апреля 2014, 12:36
Доброго дня!

Шановні співробітники банку «Русский Стандарт», будь ласка, наведіть лад в смс-розсилці та не заважайте спокійно жити простим українцям!
Через Ваші смс моя мама скоро отримає серцевий напад, адже їй вже двічі приходять смс з текстом про заборгованість і негайну виплату. Ні імені, ні адреси, ні нормального номеру телефону, за яким можна зателефонувати не має!!! Вчора з цього приводу я телефонувала в одне з київських відділень, там мене заспокоїли, але ситуація повторилась!!! Будь ласка, відреагуйте та припиніть необгрунтовані погрози!!!
Банк Форвард (Forward Bank)
9 апреля 2014, 12:53
Доброго дня, шановна Vika20!
Дякуємо Вам за звернення.
З метою перевірки викладеної Вами інформації просимо доповнити Ваш відгук ПІБ Вашої мами та номером телефону, на який надходять повідомлення. Також вкажіть, будь ласка, номер договору, якщо Ви чи Ваша мама є клієнтом Банку. Надіслати дані можна на електронну пошту Банку: 0800300880@rsb.ua.
Отримана інформація буде передана до відповідального підрозділу Банку з метою вивчення та оперативного реагування у разі її підтвердження.
Приносимо свої вибачення за можливі незручності.

Rostik
Rostik
9 апреля 2014, 12:53
Ростислав
Ви мене дивуєте). Я вам пораджу 100%- ву пораду яка вам допоможе: оплатіть борг, і «ситуація повторюватись» не буде)
Vika20
Vika20
9 апреля 2014, 13:26
Шановний Rostik, абсурдність ситуації полягає в тому, що ні я, ні моя мама ніколи не були клієнтами даного банку. Мало того, вперше в житті про нього чую, можливо це такий піар-хід ???