Погрози по смс!!!

Mahsinka 8 июня 2017, 15:36
Отделение по адресу: Киев, ул. Саксаганского, 70/16
Доброго дня, я э вашим клiэнтом банку, но такого хамства я не зустрiчала нi в одному банку, уже протягом 2 тижнiв менi приходить смс з погромами з номера 80933641713, до це за такий номер,iчому пiсля приходу смс його зразу виключають, чому просто не позвонити до клiэнта i не спитатися, чому затримуэться платiж, в чому может были справа, а присилати всякi смс з погрозами що ваш договiр розiрвали, що вас подали в розиск, що до вас виiде комiсiя якщо ви не внисете кошти до 12 год, просто шок а не банк, навiщо так робити, якщо не внесено 50 гр. то просто можна внести з наступним платежам, як роблять iншi банки, а не погрожувати, дуже прошу всiх працiвникiв звернути увагу на мою просьбу, i не присилайте людям смс з погрозами а просто звонiть до клiэнтiв, поспiлкуйтеся, вияснiть в чому може бути справа, i вiдношення помiняэтся до вас, а ви просто напрягаэте людей думаючи до пришла смс з погрозами то людина швидко заплатить, це не правильно, ви наоборот провокуэте, до людина з злостi перестаэ платити.Моя подруга через ваш банк не может знайти роботу, бо працiвники обзвонили всiх ii знайомих через 500 гр.Просто позор а не банк.Мiняйтеся!!!
Форвард Банк (Forward Bank)
8 июня 2017, 16:43
Доброго дня, Mahsinka. Банк працює згідно з законом України, погрози не допустимі в роботі. Щоб ми могли розібратися в Вашому питанні, повідомте на av-kudryashova@forward-bank.com Ваші ПІБ і номер телефону. Приносимо вибачення за незручності.