Iran777 Iran777
7 июня 2017, 12:23
Доброго дня, дуже прошу перестаньте дзвонити до незнайомих менi людей, звiдки ваш вiддiл бере номера телефонiв i обзвонюэ всяких людей питаючи чи знають вони мене i розповсюджуючи моi данi, що за хамство нi один банк цього собi не позволяэ, щоб я перезвонила, а чому самi не позвоните, якщо я так потрiбна, перестаньте напрягати людей, по отзивам я розумiю що я не одна такая, ви б краще звертали увагу на прохання людей i допомагали им, или им на зустрiч по реструктуризации кредитiв, а не прислали погрози по смс до банк вас подаэ в розиск за 200 гр.Один позор а не банк!!!
Банк Форвард (Forward Bank)
7 июня 2017, 15:39
Доброго дня.
По Вашому питанню вже проводиться перевірка. Будь ласка, учікуйте дзвінка від менеджера Банку з поясненнями.

Aidai
Aidai
7 июня 2017, 16:34
Как я Вас понимаю пишите в сбу за разглашениях банковской тайны с скриншотами смс и аудио записями угроз, за нарушение ваших конструкционных прав, чем нас таких больше, тем быстрее налоговая и нас банк этими тварями заинтересуется… Они меня тоже достали уже пол года кредитный договор и выписку по счётам добиться не могу… Пусть подают в суд. Будем в юридических границах общаться!!!
Iran777
Iran777
22 июня 2017, 17:04
Дуже дякую, вони мене так дiстали, що я просто не витримую, я скiльки уже переплатила за 3 р. Що це просто шахрайство!