кредит

tebeleva 15 августа 2015, 8:06
Добрий день! Я маю 2 товарных кредита, та карту від Дельта Банку.Товварні кредити я щомісяця проплачую.Мені дзвонять на мобильний телефон з криками… грубо себе поводять.Банк на отримав платіж за грудень 2014 року.Хоча квитанція є!!! Мій чоловік проплачував у відділенні в Києві в Дельта Банку.Я мама в декреті.В моєму місті не має вашого банку! Чоловік ходив в те відділення, де проплатив показав квитанцію, на що сказали треба їхати мені в Києв писати заяву в Банку, на перерахунок моїх платежів.Якщо є квитанція, чому я повинна їхати, тратити кошти, за те щоб доказати що проплата була!!! В мене маленька дитина, я не можу все кинути і їхать.Так банк нарахував 8000 штрафу(за 6 місяців).Я писала на єлектрону пошту, дзвонила на гарячу лінію.Нікого нічого не цікавить.Або платіть пінню(не за що)або буде суд.Що це таке? Телефонують мені і завжди грубо відносяться, не слухають, загрожують завжди.Но кожен місяць проплата йде на рахунок мінімальний платіж.А мені говорять що не має ніяких проплат.Я проплачую через Ощадбанк, квитанції всі маю.Також в мене є кредитна картка.Я не проплачую, бо не має коштів.Писала я по єлектроній пошті чи можливо платити менше мінімальний платіж на картку.Бо зараз в мене скрутне становище.Писала що я не відмовляюсь платити-просто ідіть на зустріч своєму клієнту.Ні, це нікого не цікавить! Також нарахували штрафу, погрожують судом.Скажіть будь-ласка що робити?
17 августа 2015, 10:00
tebeleva, з метою більш поглибленого вивчення порушеного Вами питання та прийняття щодо нього конструктивного рішення, пропонуємо Вам надати до Банку наступні документи:
— відповідну заяву, завірену Вашим підписом встановненого зразку:
«Уповноваженій особі
Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
на здійснення тимчасової адміністрації
АТ «Дельта Банк»
Кадирову В.В.
від:
Заява
дата підпис»
— документи, що підтверджують викладену в заяві інформацію — копії квітанцій;
— копію Вашого паспорту.
Отже, зазначені копії документів пропонуємо надати у зручний для Вас спосіб:
— e-mail: info@deltabank.com.ua, consultant@deltabank.com.ua;
— надіслати поштою за адресою: 04080 м. Київ, вул. Фрунзе, 39;
— звернувшись до найближчого відділення Банку.
Звертаємо Вашу увагу, що починаючи з 03.03.2015г., Банк здійснює свою діяльність на підставі Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Даним законом не передбачено проведення реструктуризації кредитів, тому будь-які дії Уповноваженої особи Фонду щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів можуть завдати шкоди кредиторам Банку.

Макс Максимов
Макс Максимов
15 августа 2015, 19:31
А дельта чем думала, когда собирала у народа бабло на депозиты и знала что отдавать ей не прийдется и отдуваться будет государство?sergunya73 ты случайно не сотрудник дельты?
sergunya73
sergunya73
15 августа 2015, 20:10
Во-первых я с вами свиней не пас, чтобы мне «тыкать», а во-вторых на этом форуме многие в курсе, что я тайный сотрудник Приватбанка 8)
Masik01
Masik01
16 августа 2015, 7:38
ОЙ-ой-ой! Я такая вся правильная! Там платила, а там денег нет платить! Но я права!
16 августа 2015, 21:59
Позвонят еще раз — спросите на каком основании насчитали пеню, если с марта месяца ВА, при которой пени не насчитывают…
DeltaBank
DeltaBank
17 августа 2015, 10:02
Ozzi, обращаем Ваше внимание, что во время действия временной администрации штрафные санкции по кредитам начисляются на тех же условиях, на которых был заключен договор.
17 августа 2015, 10:44
Та, да… бабушке своей порассказывайте.
Кстати, вы тут мимоходом вспомнили условия договора, которые необходимы к выполнению… а как же % ставка, которую вы поменяли в конце прошлого года — началеэтого водностороннем порядке? Копий доп.договоров с подписями клиентов у вас нет… А у клиентов, у которых кредитки… залогами кредитной карты, по тем же договорам, является зарплата клиента… Много вопросов к вашему банку… Без суда тут не разобраться…