Немає в реєстрі, кошти заблоковані, повідомлень, пояснень немає.

Solin Solin
11 июня 2015, 19:34
11 червня я звернувся до банка агента «Приват банк» з з вимогою ваплати мені грошових коштів. Приват Банк видмовив мені, с усними поясненями, що мене (мого призвища) немаэ у списках (реєстрах) для виплати відшкодувань.
С цього питання я звернувся до відділення №11 банку ПАТ «Дельта Банк» (м. Одеса, вулиця Жуковського, 42) де мені пояснили що мої кошти заблоковані. Надати мені будь які повідомлення, пояснення, с факту блокування моїх коштів працівники баку відмовились.
Ч.4 ст. 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» визначено виключний перелік випадків, коли Фонд гарантування вкладів фізичних осіб Фонд не відшкодовує кошти, однак жоден з таких випадків на мене не розповсюджується.
Прошу роз’яснити, з якої правої підстави мене не було включено до Переліку осіб, які мають право на відшкодування за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і чому мене не повідомили про блокування моїх коштів?
Своїми діями ФГВФО завдає мені значну матеріальну та моральну шкоду. З 11.06.15 я міг би отримувати дохід від розміщення своїх коштів на депозітних рахунках в інших банківських установах.
Прошу порадити куди можна подати скаргу на дії Фонду
12 июня 2015, 09:37
Solin, рекомендуємо Вам звернутися у відділення АТ «Дельта Банк» і написати заяву на ім'я уповноваженої особи ФГВФО на здійснення тимчасової адміністрації АТ «Дельта Банк» Кадирова В.В., на яку Вам буде надана письмова офіційна відповідь.

grachandrey
grachandrey
11 июня 2015, 20:41
Почитайте форум и пишите начиная от прокуратуры и заканчивая европ судом
11 июня 2015, 21:06
Клиент, Киев
Аналогичная ситуация. Ждем понедельника, так как вчера в отделении дать никаких ответов не смогли. Просто заблокирована сумма и все. Говорят писать заявление на Кадырова. А дальше начнем писать во все инстанции.
Solin
Solin
11 июня 2015, 21:52
Solin, Одесса
Начнете писать, скиньте пожалуйста копии обращений. Подправлю и продублирую все…
11 июня 2015, 22:22
Клиент, Киев
Походу имеет смысл не только писать, но и под фонд с плакатами идти.
Аналогичная просьба ко всем — у кого есть какие варианты заявлений — давайте друг другу присылать. Так удобнее и проще.
Наталья Фролова
Наталья Фролова
11 июня 2015, 23:28
Херсон
Аналогичная ситуация, скиньте копии обращений, пожалуйста. Не возвращают даже деньги на пенсионной карте — все заблокировано.
11 июня 2015, 23:33
Я сегодня был в банке. Таких очень много. Целая пачка заявлений лежала. Сказали, что кто делал переброски со счета на счёт все заблокированы. Даже с маленькими суммами. Давайте делиться инфой и бумагами. И действовать сообща.
11 июня 2015, 23:36
В свое время такое было в ситикомерце. Но они коллективно эту ситуацию переломили. Выплатили всем.
12 июня 2015, 07:54
Клиент, Киев
Я о том же. Там даже временного администратора под их давлением уволили. Если не будет никаких разъяснений фонда и восстановления справедливости по выплатам- пора собираться!
12 июня 2015, 09:50
Клиент банка, Херсон
У мене та ще 15ти знайомих теж заблаковані кошти!!! У Дельта пропонують писати заяву та вимагають 50 грн за прийом заяви! Точно треба збиратись.
12 июня 2015, 12:20
Клиент, Киев
У нас заявления приняли бесплатно.
xene4ka
xene4ka
13 июня 2015, 23:43
Оксана
Подскажите, какое заявление надо писать, чтобы узнать причину блокировки счета? есть ли какая то форма письма?
15 июня 2015, 09:14
Клиент, Киев
Идите в отделение. Там все дадут
OksanaKiev
OksanaKiev
12 июня 2015, 19:51
Оксана, Киев
Мне тоже не возвращают.
Кто в курсе, с чего начинать?
Я так понимаю, что не с ФГВ.
У них есть 30 дней на ответ. Это затягивание просто времени.