ВХОД
Вернуться

Про розгляд заяви

PVitaliy PVitaliy
28 апреля 2015, 13:49
1
Шановний представник дельта банку, дуже шкода що Ви не читаєте наприсані Вам раніше листи, ось цитата з написаного 27.04.15: В третій раз написав заяву на ім`я Кадирова Владислава Володимировича заяву 23.03.2015 року, сьогодні 27.04.2015. Згідно Закону України «Про звернення громадян» відповідь мали надати в 30-ти денний термін. Питання дуже серйозне — про надання документів для вилучення нерухомості майна з реєстру обтяжень. Мені постійно відповідають: «Ваша заява на розляді», у кого, на якому етапі розгляду ніхто не повідомляє, контактні телефони особи, яка могла б дати відповідь не дають. Якщо представник банку в найкоротший термін не напише відповідь на цей лист і не надасть пояснень чому мене «відфутболюють» ще до введення тимчасової адміністрації ( так як я писав подібні заяви не один раз на протязі року), Потім мені написали щоб я повідомив номер заяви. Я написав. І знову читаю щоб я написав заяву.ЗНОВУ ОДНЕ І ТЕЖ, НАДАЙТЕ КОНКРЕТНУ ВІДПОВІДЬ, З ПРІЗВИЩАМИ ВИКОНАВЦІВ, НОМЕРА ТЕЛЕФОНІВ.
Ответ банка
Дельта Банк
28 апреля 2015, 14:11
PVitaliy, як Вам повідомлялось раніше, Ваше звернення було передане на розгляд до відповідального підрозділу Банку.
Оскільки тимчасова адміністрація взяла на себе управління всіма процесами в Банку на даний момент проводиться узгодження процедур обробки заяв, за фактом їх узгодження — Ваша заява буде розглянута і Вам буде надана відповідь.

Комментарии (1)

+
0
PVitaliy
PVitaliy
29 апреля 2015, 11:43
#
Шановний представник Дельта банку що раз Вам нагадую про Закон України «Про звернення громадян» де Ви повинні в 30 -ти денний термін надати відповідь. Пройшло півтора місяця, Ви порушуєте закон, чи може Ваш банк пе підпадає під дію вищевказаного Закону

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Title
окно закроется через 20 секунд