реєстр вкладчиків банку....

Тарас Здоровило 8 апреля 2015, 11:19
Де я можу знайти реєст вкладчиків банку «Дельта» і взнати, чи я там є?.. Адже сьогодні по ТВ сказали, якщо немає в списку вкладчика — гроші не видатуть. Я уже мовчу, що у мене в доларах лежать, яких я не побачу… Чи мені записатися до Уповноваженї особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на прийом, щоб спокійно спати, що я є в реєстрі… ??? Чекаю відповідь…
8 апреля 2015, 11:31
Тарас Здоровило, виплата коштів буде здійснюватись за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду на тимчасову адміністрацію.
Інформацію щодо початку виплат коштів, в тому числі готовий реєстр вкладників, буде розміщено на офіційному сайті Дельта Банку та на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
В тому разі, якщо вкладник відсутній у реєстрі на виплату, йому необхідно в письмовому вигляді звернутись до уповноваженої особи Фонду.
Полезный комментарий
mazaj 8 апреля 2015, 11:26
Почти наверняка реестра Фонда еще нет.
И на каждую очередность выплат Фонд готовит свой.

Можете зайти в ближайшие отделения банка и поспрашивать там. Но при выплатах банки-агенты руководствуются исключительно реестром Фонда.

mazaj
mazaj
8 апреля 2015, 11:26
Полезный комментарий
Почти наверняка реестра Фонда еще нет.
И на каждую очередность выплат Фонд готовит свой.

Тарас Здоровило
Тарас Здоровило
8 апреля 2015, 11:41
Дякую за відповідь. Проте, коли приблизно може зявитися список — реєстр вкладників? Дякую…
helen123
helen123
8 апреля 2015, 12:33
Что-то я впервые слышу о том, чтобы реестр вкладчиков размещали на сайтах фонда и банка.Похоже сотрудники банка сами не знают, что отвечать и вводят в заблуждение людей.
naranga
naranga
9 апреля 2015, 8:33
Вони в банку взагалі нічого не знають, про фонд взагалі наче з вулиці їх взяли, я вчора заходила в наш відділення попитати про все таке(чи вважатиметься мій депозит нікчемним, якщо я його перевклала в січні 2015р.)… єдине, що вони мені спромоглись відповісти-це що подали в ФГВ списки всіх своїх вкладників.