кулібіни

olegborgol 14 января 2015, 11:10
Після новорічних свят, щоб не морочитися з логінами і паролями налаштував автоматичні платежі в дельта pay з ощадної картки на картку віза іншого банку (не приват). Пройшло декілька платежів, останній 09.01. Подзвонив співробітник Дельтабанку, уточнив чи я робив ці платежі, після підтвердження — жоден з платежів не проходить. Ні у вихідні дні, ні вчора-позавчора. Мабуть щось заблокували, кулібіни кляті)) ну все для людей, дякую дельтабанківці.
14 января 2015, 11:17
Шановний olegborgol,
рекомендуємо уточнити причину відмови на проведення платежу в Контакт-Центрі Банку за номерами: 044 428-95-95 або 0 800 500 600.

14 января 2015, 11:15
Все аналогічно. Зараз не можу з ними з,єднатися, ні по телефону ні по скайпу, після того як обклав їх х… ми. Другого вони не заслуговуют.Просто тупо ігнорують і все.
14 января 2015, 11:26
В вашем контакт центре сидят дебилы которым расписали тупо, что говорить и они как попугаи твердят о том, что банк получатель отказал в переводе денег. Это надо таким идиотом быть что бы отказаться от денег!!! О том что превышен лимит, о том что сбой произошел ну всякую хрень… А все так просто: заблокированы операции по счету и все!!!
Andrey7
Andrey7
14 января 2015, 11:48
Тоже что то похожее пережил, неделю назад платил карточкой на территории РФ, сумма до 800 грн на наши, потом перезвонили, уточнили я ли это был, на следующей поездке карточку не приняло