Тьху Тьху... трішки наладилось!

xelion 5 января 2015, 9:37
Добрий день всім, всіх з Новим Роком!!! Віриться, що буде покращення та повна стабілізація ситуації в Дельта!

Прочитав останні коментарі, щось мені на все там зрозуміло: пишуть що все так погано, але я не згоден. Думаю в мене не якась особливе положення в Дельта банкі і картка звичайна VISA.

Описую яка в мене ситуація:

— можу переводити з 01.01.2015р. до 500грн. на картки інших банків в добу, до 2015р. можливість була до 1000грн.
— можу розрахуватися в магазині до 1000грн. в день. Так в деякі дні це 26-28 грудня були проблеми з розрахунком, потім не було і надіюсь не буде!!!
— можу і поповнював мобільних операторів через Дельта платежі, але ОДИН момент коли я уже перекинув 500грн. на іншу картку в цей день то уже я нічого поповнити не можу!!! Тому як ЛІМІТ вичерпано!!!
5 января 2015, 9:54
Уважаемый xelion,
спасибо за Ваш отзыв.

5 января 2015, 10:04
А что собственно стало лучше? Был лимит 1000 грн. стал 500 грн., можно рассчитаться в магазине, но и раньше можно было, только мне нужна наличка, а не товар.Я хочу сама решать что и когда мне покупать за мои дениги, а не использовать их по безналу, только затем, чтобы не пропали.
5 января 2015, 20:52
Я вас прекрасно розумію, сам хочу своїми користуватися коли і як захочу!!! Але ж краще перекидати хоть щось та мати можливість розрахуватися в мережах, чім взагалі все заморозать і стояти в 5 км чергі у відділені!

А на рахунок живих грошей, коли мені дуже потрібна якась сума, я роблю так: в супермаркеті підхожу і пропоную розрахуватися карткою натомість мені живі гроші. Поговорив з друзями та колегами і при можливості розраховуюсь карткою!
medium
medium
5 января 2015, 10:25
Добрый день, народ!
А я что-то не понял, что можно расплатиться картой в магазинах????
У родителей пенсионный Мастеркард, что не уж-то чудо????
Ответьте, пожалуйста — у родителей зависает вторая пенсия...., а так хоть продуктов на 500 купить да лекарств!
Нужна проверенная информация по Харькову, по состоянию на СЕГОДНЯ, заранее Спасибо.
5 января 2015, 20:44
Розраховувався Візою. Я б порадив спробувати відкрити карту Віза в Дельта банкі і в інтернет банкінгу на Візу перекинути гроші. Якщо вийде зможете хоть продукти та ліки купити.
5 января 2015, 10:52
Только Визой. Она работала всё время в торговой сети.
5 января 2015, 20:59
Не весь час… це я точно знаю були моменти думав все пиїхали…
Andrey7
Andrey7
5 января 2015, 11:04
Я конечно не хочу никого оскорблять, но зачем же людей за овец считать, что наладилось, уважаемый??? то что мне, что бы забрать свои кровные деньги нужно хер знает сколько времени и нервов, по 500 грн выводить окольными путями. Если в нашей стране будет большинство как ты, я даже не знаю будет ли будущие у нас…
5 января 2015, 20:58
Наприклад ви рік будете свої гроші виводить, головне щоб можливість така була А не лусь банк і всі Ж… ОСЬ тоді точно всі овечками стануть.

А поки є можливість щось виводить, розраховуватися і це добре! Я за це писав.