В Національний банк України. СКАРГА на дії начальника сєвєродонецького відділення ПАТ «Дельта Банк»

KWP KWP
12 декабря 2014, 16:47
Постановою Правління Національного банку України від 01.06.2011 р. N 174 «Про затвердження Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні» (далі – Постанова) встановлений порядок оформлення Заяви на видачу готівки (далі – Заява):

1.1. До касових документів, які оформляються згідно з касовими операціями, визначеними цією Інструкцією, належать:… заява на видачу готівки…
1.4. Клієнт заповнює касові документи від руки чи за допомогою технічних засобів або банк (філія, відділення) за згодою клієнта заповнює касові документи із застосуванням технічних засобів або системи автоматизації банку (далі — САБ).
Правильність заповнення банком (філією, відділенням) реквізитів касового документа із застосуванням технічних засобів або САБ клієнт засвідчує своїм підписом.

01.12.2014 р. я звернувся в касу сєвєродонецького відділення ПАТ «Дельта Банк» з Заявою, яку я, згідно з Постановою, заповнив за допомогою технічних засобів, вказавши в Заяві видати необхідну мені суму (36000,00 грн). Копію Заяви надаю.
Касир відмовилася оформляти мою заяву та видати мені запрошену суму грошей з карткового рахунку, на якому знаходилися гроші по депозитному вкладу, який закінчився 26.11.2014 р. (По закінченню депозитного договору мені на мою вимогу гроші не видали).
Причину відмови касир не пояснила ні письмово, ні усно.
Надати мені надрукований бланк Заяви для заповнення мною вручну теж відмовилася.
Також вона відмовилася, як це передбачено Постановою, заповнювати Заяву на видачу мені 36 000,00 грн., яку я засвідчив би своїм підписом.
Я був вимушений підписати Заяву на одержання всього 500 грн.

Кожен день видають лише по 500 грн.
Законні підстави для обмеження видачі готівки з поточного рахунку відсутні.

Таким чином, касир банку не виконала вимог Постанови.

Я звернувся…
Далі: див. minfin.com.ua/blogs/KWP/61611/

nataligol
nataligol
12 декабря 2014, 18:02
Наталья
Знакомая ситуация, уже месяц хожу в Северодонецкое отделение…
tadeushevna
tadeushevna
13 декабря 2014, 11:21
Уважаемые Господа, у меня кредит в Дельта Банке в долларах. Есть возможность перевести депозит в зачет долга, и заключить договор между физ лицами, гарантом выступит юр. лицо, есть возможность бартера ( услугами, работами, и т.д.) Если кого-то заинтересует контакты т. 0662999552 Инна