Фонд гарантованих вкладів

Trey 2 декабря 2014, 9:11
Мене цікавить ось що, депозити застраховані в фонді гарантованих вкладів
1. Якщо в мене закінчився депозит ,і крошти яких я не можу забрати лежать просто на рахунку на Картці для виплат, вони якось застраховані від того що звстра банк обанкротиться?
2. Припустимо протягом 2-х тижнів я здійсню десятонк транзакцій по переводу на інші рахунки інших банків, але транзакції заморожені, як це часто у вас буває, і банк обанкротився, як я потім зможу доказати що я переводив ці кошти, і що вони дійсно були? Переводи застраховані? Є якісь механізми для страхування?
2 декабря 2014, 17:01
Шановний Trey,
Дельта Банк — один з найбільших універсальних банків України.Фінансові результати діяльності Дельта Банку за перше півріччя 2014 демонструють стабільний розвиток і фінансову стійкість банку. Прибуток за перше півріччя 2014 склала 192 900 000. Грн. Прибутковими були всі місяці роботи банку в 2014 році.
У липні 2014 зареєстрований статутний капітал Дельта Банку збільшився на 60% до 3,7 млрд. Грн. Станом на 01.07.2014 р в рейтингу Банків Дельта Банк займає 4-е місце за розміром чистих активів і третє місце за розміром депозитного портфеля коштів фізичних осіб в українських банках.
Дельта Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та включено до переліку банків — агентів Фонду на 2014 — 2015 р.р. для здійснення виплат гарантованих сум компенсації вкладникам ліквідованих банків, що свідчить про довіру до Дельта Банку як надійного фінансового партнера, його конкурентоспроможність, високу якість обслуговування, соціальну орієнтованість і неухильне дотримання чинного законодавства.
Все вищезазначене свідчить про те, що жодних підстав для банкрутства Дельта Банку немає.

Олег Корнилов
Олег Корнилов
2 декабря 2014, 13:18
Конечно они будут обеспечены. При этом в первую очередь. Что касается заморозки, то ВА работает 3 месяца и все будет учтено.
2 декабря 2014, 16:59
ВА в системном банке будет работать не 3 месяца, а 6 месяцев плюс месяц добавочный. Итого 7 месяцев. Закон можно прочитать на сайте фонда.
2 декабря 2014, 16:57
Те деньги что на карте обеспечены фондом. А те деньги которые списаны со счета и находяться на транзитном счете ( не вышли с банка ) нет.