Віртуальні картки вже не працюють?

tiesto2014 tiesto2014
30 ноября 2014, 15:23
Вчора і сьогодні пробував оплачувати віртуальними картками — через pay2you, приватбанківський переказ з картки на картку. не проходить нічого. в pay2you помилка про перевищення ліміту.

чи є якийсь місячний ліміт на віртуальну картку? про це нічого ніде не сказано.

оплата в pay2you з ощадної картки проходить поки що успішно. ліміт 2500.
1 декабря 2014, 03:55
Шановний tiesto2014,
«Віртуальна карта» — банківська платіжна карта, яка призначена для здійснення безпечних та зручних платежів (оплати товарів і послуг) в мережі Інтернет, дана картка не передбачає проведення операцій в сервісах P2P-переказів. У разі необхідності, у Вас є можливість скористатися іншими картами, оформленими в Дельта Банку.
Дякуємо за звернення.

edikivc
edikivc
30 ноября 2014, 15:52
Эдуард, Киев
Похоже, что ввели суточный лимит 2500 на все карточки с одного лица. Если вы перечислили через pay2you з ощадної картки, то с виртуалки уже нелзя будет (ну или наоборот).
30 ноября 2014, 20:55
Я спочатку також так подумав. сьогодні починав з віртуалок (не з ощадної) і все одно: ліміт перевищено. тобто, є або якийсь місячний ліміт по одній віртуалці (хоча навряд чи я в нього вперся), або тупо забанили віртуалки. мусів тільки з ощадної через пей2ю виводити.
Andriy1
Andriy1
30 ноября 2014, 18:14
В мене взагалі віртуалка не йде, з ощадної все ок. Сказали на гарячій лінії, що по віртуалці максимум 500 грн в день, але в мене і то не проходить
30 ноября 2014, 20:54
Абсолютно те саме. не проходять віртуалки вже два дні. на щастя вони мені вже не потрібні. завтра виводжу останні грошики. фуф! це був просто дикий місяць!
helavisa
helavisa
30 ноября 2014, 22:25
Харьков
А мне на горячей линии сказали, что у них временные технические трудности, в связи с этим лимит на виртуалки мастер кард установлен 0, и предложили: ожидайте, мы все наладим и виртуалки заработают.
30 ноября 2014, 23:40
Ги-ги! ну та, труднощі у них: клієнти масово виводять кошти.