Єдине питання - коли Нацбанк займеться своєю спрвою -

dakko dakko
28 ноября 2014, 23:09
регулюванням банківського сектору, а не дерибаном рефінансування та спекуляціями валютою? Дельта-банк вже дістав своїм нахабством! Котрий місяць заплатна картка нормально не функціонує. Фактично єдина її функція це спробувати забрати гроші у банкоматі чи касі відділення. Причому нагадую, це не депозит — це зарплатня! Б… ді, чекаєте, доки ми вас вивішуватимемо на ліхтарях біля офісів? Крім того, Дельта просто включає телефони у чорний список і ніколи з такого телефону не додзвонитись у кол-центр. Мій телефон заблоковано через те мабуть, що я на їх думку часто користуюсь інтернет-платежами, які замовляю телефоном.
29 ноября 2014, 03:54
Шановний dakko,
інформуємо, що у зв'язку з технічним процесом міграції Банку на власну процессінгову платформу були перебої при проведенні операції за допомогою карток МПС MasterCard. На даний момент спеціалісти Банку врегулювали дану ситуацію, у Вас є можливість проводити необхідні Вам операції.
Також зв'язатися з Банком у Вас є можливість за допомогою наступних каналів зв'язку:
— через форму зворотнього зв'язку на сайті Банку;
— звернувшись до Контакт-Центру Банку за номерами: 0 800-500-600; 044-428–95–95.
— за допомогою скайп-телефонії (deltabank_ukraine);
— електронною поштою: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.
Дякуємо за звернення.

oleole
oleole
28 ноября 2014, 23:37
Думаю, сейчас будут печатать деньги вкладчикам ВАБа, Ситикомерц, ВБР, Легбанк, БГ Банк. Фонд выдаст эти деньги, потом может дело дойти и до Дельта, не всем же сразу. Печаный станок на таких мощностях не работает :)
alisss
alisss
29 ноября 2014, 08:19
Вы имеете право сменить банк обслуживания по зарплатному проекту. Обратитесь в бухгалтерию своей организации и уже со следующего месяца будете лишены «счастья» обслуживаться в Дельте.
POG
POG
29 ноября 2014, 10:51
Олег, Киев
Может у вас такая большая зарплата, что снять сложно? Поделитесь куда в кризисе устроиться людям? Они вам деньги найдут как вынять точно:)