Не повернення депозиту

toker 20 ноября 2014, 20:56
11.10.2014 і 16.10.2014 закінчились депозити в доларах і в євро — звісно ж нічого не видали. Щось розказували про 100 — 300 євро в день. Ходив 3 тижня, і забирав в гривневому еквіваленті по курсу 16.0(найнищий курс зі всіх банків). Ні одного разу не видали ні євро, ні долари. Зажди не було. Під кінець розказували про те що варто почекати, зайде новий інвестор, і вже краще буде, будуть в валюті видавати. Питались чи не жаль таку суму на різниці курсів втрачати. Так і не знаю чи прийшов інвестор, але після «часу пік» банк почав видавати до 200 EUR в день ( в гривнях звісно). А з грн. рахунків — по 500 в день. Люди зляться, працівники не хамлять. Отак і ходжу туди регулярно, як на роботу, і певно буду ходити поки його не закриють.
21 ноября 2014, 1:00
Шановний toker,
дозвольте зазначити, що за допомогою Ваших карт у Вас є можливість знімати кошти в банкоматах, проводити розрахунки в торгово-сервісних мережах, а також зберігати кошти на рахунку, отримуючи при цьому додатковий дохід у вигляді відсотків на позитивний залишок. У той же час ми працюємо над забезпеченням безперебійної роботи банкоматів Банку та забезпеченням усіх відділень необхідною кількістю готівки.

POG
POG
21 ноября 2014, 12:46
Курс 16 три недели не держится, я о долларе… а по евро он повыше. Такого курса вообще у Дельта нет. Если гривнами — то выдают по курсу покупки. Рекомендую продать на межбанке.