банк скорее всего объявят банкротом скоро !!!!!!!!!

dimaikar dimaikar
5 ноября 2014, 21:44
Банк перестал проводить платежи юр лиц. мой р.с. 26005002010543 в дельте. сегодня написал заявление в суд о том что мой платеж не проведен банком уже 5 день — по договору 1 банковский день — в иске я прошу выплатить мне деньги с моего р.с и выплатить компенсацию — поверте банк — я выиграю этот иск!!! и я закрываю свой р.с — — вопрос чего вы добились
5 ноября 2014, 21:54
Уважаемый dimaikar,
приносим извинения за доставленные неудобства. Банком принимаются необходимые меры для отправки межбанковских платежей в максимально короткий срок.
Спасибо за обращение.

andriy111
andriy111
5 ноября 2014, 22:36
Якщо всі клієнти одночасно підуть забирати свої кошти в будь-який банк, то жодний банк не зможе задовільнити вимоги всіх клієнтів. Власне, такі підбурування клієнтів банка, які наводить в відгуку клієнта і є основною причиною проблем у Дельти і у всієї банківської системи в Україні.

Враховуючи розміри Дельти та вплив на всю фінансову систему країни, його банкротство виглядає малоймовірним. Зовсім в крайньому випадку, якщо буде неадекватність власників, можлива націоналізація.

Якщо вивести з банківської системи готівку і покласти під матрас, нікому користі це не принесе. НБУ власне надрукує нову готівку і використає золотовалютні запаси для валюти. Але замість того, щоб зараз фінансувати економіку, ці дії «матрасні» дії призведуть до інфляцію в довгій перспективі.
Gelo Oknensis
Gelo Oknensis
5 ноября 2014, 22:54
Andriy111
Зарегистрирован:
5 ноября 2014
Последний раз был на сайте:
5 ноября 2014 в 22:46
ЭТО ОЧЕРЕДНОЙ ДЕЛЬТОВСКИЙ ТРОЛЬ.
ХВАТИТ НАС ПУГАТЬ. ОСНОВНАЯ ЗАДАЧА КЛИЕНТОВ БАНКА СЕЙЧАС, ЭТО УСПЕТЬ ОСТАВИТЬ В БАНКЕ НЕ БОЛЕЕ 200 000 ГРН ИЛИ ЭКВИВАЛЕНТА. ИЛИ ЗАБРАТЬ ВСЕ.