Проблема з безготівковим переказом (2)

Karpivtaras Karpivtaras
27 октября 2014, 18:26
15 жовтня 2014 року у відділенні банку Києва на вул. Петлюри здійснював безготівковий переказ коштів на рахунок іншого (ПРАВЕКС) банку. Квитанція ПН1056666 від 15.10.2014, сума 147350,00 грн. Додатково оплатив комісію за перевод 150 грн. Сума була списана з мого поточного рахунку, але на протязі тижня так і не поступила на рахунок отримувача. Банк-отримувач підтвердив, що дані кошти не були зараховані, і їх немає у списку транзитних/возвратних платежів.

Мене запевняли, що перевод буде здійснено на протязі 3-х максимум 5-ти днів, на даний момент пройшло 12 календарних або 8 банківських днів.

Дайте чіткий термін, так як ці кошти мені терміново необхідні для купівлі квартири і така затримка призводить до штрафних санкцій.

П.С. «Гаряча» лінія не може допомогти у вирішенні цього питання, а телефон відділення, наданий ними, взагалі не відповідає.
П.С.С. написаний лист на consultant@deltabank.com.ua від 23 жовтня 2014року так і залишився без відповіді…

Пропоную таким же людям «по нещастю» оформляти колективну жалобу, так як одиночні жалоби НБУ не розглядає і відправляє в суд. Кому вкрай набридла така політика Дельта банка, пишіть на е-мейл (Karpiv@i.ua) для колективної боротьби за свої гроші.
27 октября 2014, 18:51
Шановний Karpivtaras,
Банк докладає всіх зусиль, щоб відправка платежів здійснювалась якомога раніше.

сергій романенко
сергій романенко
28 октября 2014, 08:34
вишневий
Платежі на суми після 15000 гривень проходять від 20 днів-треба завжди розбивати платіж не декілька до 5000 і ввдправляти одним днем так можнп робити і тоді платіж проходить-4-7 днів