Валютний депозит.

tanyamirtex 27 октября 2014, 15:26
Можливо є тут «щасливчики»? Підкажіть, скільки днів чекати відповідь з НБУ? І коли звертатись до суду? З Дельти просто отримала відписку- як і всі, все робиться для можливості виплат… Але чекаю вже півтора місяця.
27 октября 2014, 16:37
Шановний tanyamirtex,
Ваше звернення буде розглянуто найближчим часом, про що Ви будете повідомлені.

27 октября 2014, 22:35
НБУ милиция и прокуратура просто этим не будут заниматься. Только суд, без него Дельта добровольно ничего и никогда вам не отдаст. Я уже три месяца пытаюсь деньги забрать, без суда никак не решиться.
28 октября 2014, 12:12
Ок. Але ж мабуть треба дочекатись «відписку» з нацбанку? Щоб іти в суд. А далі що? Чекать місяців три суда? Хто небудь проходив це? Підкажіть, як довго? і чим закінчилось
28 октября 2014, 12:29
А зачем ждать отписку от нацбанка? От нее ничего не зависит и в суде она не требуется. Есть ваше право на ваши деньги которое было нарушено Дельта Банком.

Действительно, на суд уйдет пару месяцев. Но других вариантов просто нет. Слушать сказки Дельта Банка про то что он стабильный и динамично развивающийся?

Обращение в суд уже были поданы некоторыми обманутыми вкладчиками Дельта Банка, я стараюсь поддерживать с ними связь. Суды состояться уже в этом месяце.
28 октября 2014, 13:18
Какая процедура подачи иска в суд? Есть ли кто-то со Львова? Спасибо.
29 октября 2014, 9:07
Ок. Я так розумію в суд потрібно- за місцем реєстрації банку? Просто претензійну заяву і все? Чи потрібно від банку вимагати, щоб дали виписки по моєму рахунку, завірені печаткою?
29 ноября 2014, 15:12
Чи потрібно сплачувати судовий збір при поданні позову до суду і в якому розмірі? Дякую.