З серйозного банку перетворились в брехунів!!!!

Ura0014 25 октября 2014, 20:31
Я користувався дельта банком дуже активно, «доки в них гроші не закінчились», і партнери відмовились від послуг цього банку, зайшов( думав підтримаю грошима банк)здійснити оплату за товар, запитав на касирки коли отримає клієнт гроші??? -«На протязі 3-х банківських днів » відповіла брихуха, по сьгодні не отримав клієнт гроші, а (прислуга) яка займається роботою з клієнтами також підтримують тактику вішання лапші і футболять від одного до другого і врешті сказали дзвоніть на «Горєчу» лінію… а но горєчій лінії слухавку не піднімають. Отож, ви втратили не малий обіг коштів і клієнтів НАЗАВЖДИ!!! Перерахуйте гроші ШАХРАЇ вже пройшов час 3-х банківських днів давним давно, або на дайте послугу перевести кошти на інший рахунок а гроші я вам принесу через 15-20 днів( якщо не буду банкрутом)
25 октября 2014, 20:40
Шановний Ura0014,
Банк робить все можливе для відправки зовнішніх платежів в максимально стиснуті терміни.
Також вважаємо за необхідне додати, що всі канали зв'язку з банком працюють в штатному режимі.

Ura0014
Ura0014
25 октября 2014, 21:12
Гаряча лінія не відповідає!!! А в Київі не можуть ні чим допомогти, бо не мають бази даних, так відповіла тільки що дівчинка оператор, а для чого тоді брешуть у відділенні на героїв УПА 18 що у місті Львові даючи буклет з тел. гарячої лінії і рекомендацією телефонувати і з'ясовувати чому затримка??? Проведіть оплати за 20-те жовтня і реабілітуйте свій дорогоцінний імідж! І як ви б відреагували якщо я б прийшов до каси без грошей і сказав що принесу їх на протязі 3-х банківських днів? І потім робив все можливе для …. Тому прошу виконати своє не безоплатне забов'язання я вам допоміг готівкою а ви мене …
oly111
oly111
26 октября 2014, 12:26
Почитайте отзвывы таких же клиентов как и вы. люди собираются в понедельник нести жалобы в прокуратуру, нбу, упр-е по защите прав потребителей

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / З серйозного банку перетворились в брехунів!!!!