Дельта забирає навіть у хворих. Підкажіть як бути???

tanyamirtex 17 октября 2014, 10:57
Я вже писала 15.10.14 стосовно того, що не видають взагалі… «Дельта забирає навіть у хворих»… Оперативно відповіли з Дельти- надішліть нам дані, розберемось… Одразу надіслала на вказані адреси всі дані. І все… Що далі.? Якщо до написання звернень на відділенні хоч декілька раз дали по 100 доларів, то після того вже два тижні не видають ні копійки… Люди, може хто підкаже, куди можна звернутись, щоб там поспідкуватись з живими людьми… Якась відповідальність у тих же відділень є? Я впевнена, що коли я прихожу на відділення — там в касі зовсім не «пустота», сама бачила, як дехто отримував… Але чую одне — коштів нема… Можливо якось з представниками СБУ, прокуратури можна проводити інкасацію каси? Ну повинні ж бути якісь методи???
17 октября 2014, 11:38
Шановна tanyamirtex,
Ваше звернення було зафіксоване та передане на розгляд до відповідного підрозділу Банку. Запевняємо Вас, що жодне звернення не залишається без уваги наших співробітників і ми працюємо над вирішенням даних запитань.
Дякуємо за звернення.

tanyamirtex
tanyamirtex
17 октября 2014, 14:11
Як довго розглядається таке звернення?? Орієнтовно можна знати? Місяць пройшов з першого мого звернення офіційно зареєстрованого… Чекати другий? Чи буде хоч який результат? Ви можете зрозуміть, що так оперцію я можу і взагалі не дочекатись…

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Дельта забирає навіть у хворих. Підкажіть як бути???