Дельта Банк відмовляється від виконання своїх обов`язків за депозитним договором

astrabest astrabest
16 июля 2014, 22:31
Відділення Дельта Банку у м. Харкові, вул. Сумська 36/38: 23.06.2014 закінчився строк дії договору банківського вкладу в іноземній валюті (дол. США). За цей час я неодноразово зверталася з вимогою видати готівкою ВСЮ суму вкладу та нараховані проценти. На сьогодні банк розрахувався зі мною лише на одну третину, видаючи гроші по невеликих частинах. 20.08.2014 я відлітаю на 10 місяців до іншої країни і маю мати свої заощадження з собою. Банк ставить мене у дуже незручне становище, адже досить незначного строку до мого відльоту недостатньо для того, щоб звернутися до суду. Крім того, коментарі та поведінка деяких працівників банку є нечемною: «У каждого здесь своя сітуація», «А ви знаєтє какая сітуація в странє»? — це лише деякі з коментарів керівниці відділення Юлії Володимирівни. Прошу розцінювати даний коментар як звернення. Шалиганова А.С., на жаль все ще вкладник Дельта Банку, моя домашня адреса та телефон є у базі даних банку, anna_shalyganova@ukr.net
16 июля 2014, 22:38
Шановна astrabest,
звертаємо Вашу увагу на те, що згідно Постанови Правління НБУ № 328 від 30.05.2014, Банк зобов'язаний обмежити видачу готівкових коштів в іноземній валюті з поточних і депозитних рахунків Клієнтів в межах 15 000 грн. на добу одному Клієнту в еквіваленті за офіційним курсом.
Також для оперативного урегулювання Вашого звернення прохання надати Ваші персональні дані (ПІБ/ІПН/№ рахунку) на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.
Заздалегідь вдячні!