дуже неввічливо нахамили

yosupchukol02 yosupchukol02
13 июня 2014, 19:54
Сьогодні 13.06.14 близько 19-15 год. на мій приватний стаціонарний телефон зателефонувала представниця банку (ВІДДІЛУ КРЕДИТІВ, НАЗВА ДОВІЛЬНА. ТОЧНУ НАЗВУ Я НЕ ЗАПАМ«ЯТАЛА) і почала домагатися інформації про якусь міфічну Тетяну Володимирівну. На неодноразове прохання представитися: назвати прізвище, ім»я та побатькові відповідала грубо, заявила що посаду називати не буде, назвалась лише Наталею Василівною. Заявила що я їй морочу голову та кинула слухавку.
Такі дзвінки тривають уже понад півроку. На неодноразові пояснення та роз«яснення ніхто нез вертає увагми. Лише грубіянать.
ДЕДЬТА БАНК гарні у Вас працівники, „ввічливі, компетентн, так що хочеться стати Вашим клієнтом.і“
Будь-ласка не змушуйте звертатися до компетентних органів щодо захисту своєї при ватності та захисту своїх рідних. Припиніть це дельтацькуваня.
Дякую за розуміння.
13 июня 2014, 19:59
Шановний yosupchukol02,
з метою врегулювання даної ситуації прохання надати Ваші персональні дані (ПІБ, номер телефону, на який надходять дзвінки) на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.
Заздалегідь вдячні!