Гривневий депозит в Дельта Банк

Sergiy207 Sergiy207
20 апреля 2014, 20:19
Доброго дня
Минулого року коли оформлював депозит у дельта банку, то був упевнений у тому що банк дуже надійній,і сервісом
за рік, я задоволений. У мене закінчується термін депозиту, тому стало запитання, продовжувати чи забирати.
Але коли я зазирнувши в мережу інтернет, і побачивши там дуже багато.ПОГАНИХ відгуків про Дельта банк!
тому у мене виникло хвилювання, запитання щодо надійності Дельта банку
1) Чи насправді все так погано з ліквідністю у Дельта банку?

2) На яку сумму депозитного вкладу Дельта банк є учасником фонду гарантування вкладів? відомо що на 50 тис.грн.

3) Чи можливо відкрити декілька депозитів в один і той же день, кожен з яких не буде перевищувати 50тис.грн.,і чи буде кожен з цих депозитів підтримуватися гарантією фонду?

Буду вдячний за правдиву і детальну відповідь.
20 апреля 2014, 20:46
Шановний Sergiy207,
у відповідь на Ваші запитання інформуємо:
1. Дельта Банк має достатній запас ліквідності для того, щоб забезпечити виконання всіх взятих перед Клієнтами зобов’язань.
2. Дельта Банк з 2006 року є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. На сьогоднішній день Фонд гарантує відшкодування коштів за вкладами з урахуванням відсотків в загальній сумі внесків, але не більше 200 тис. грн.
3. У Вас така можливість є. Звертаємо Вашу увагу на те, що загальна гарантована сума складає 200 тис. грн.
Дякуємо за звернення!