НЕВІДДАЮТЬ ДЕПИЗИТУ, ЯКИЙ ВЖЕ ЗАКІНЧИВСЯ!!! ТІКАЙТЕ ВІД ДЕЛЬТИ ПОДАЛІ!!!

Marta1 Marta1
20 февраля 2014, 13:37
Вчора подзвонила на гарячу лінію для того щоб замовити на сьогодні валюту, мене оператор запевнив, що це невелика сума і нічого замовляти не потрібно (перепитала двічі). Сьогодні у відділенні касир незахотіла видавати мені грошей, послала до заступника відділення (тьотя виявилась хамкою (відділення Львів, пр.Червоної калини), при тому що я лиш культурно привіталась і навіть ще не встигла нічого сказати і попросити). Спочатку сказала, що можемо видати не більше 100дол., коли я погодилась, то вона ПЕРЕДУМАЛА!!! Спроба замовити на завтра також провалилась — вона підвищила голос (це при тому, що я спілкувалась з нею тихо, щоб не привертати уваги інших людей) і почала розказувати, що нема інкасаторів щоб привезли гроші!!!
20 февраля 2014, 13:52
Уважаемая Marta1,
для проверки информации просьба предоставить Ваши персональные данные (ФИО/ИНН/№ счета), на электронный адрес Банка: consultant@deltabank.com.ua или info@deltabank.com.ua.
Заранее спасибо!

20 февраля 2014, 15:28
А що тут перевіряти??????????? МЕНІ НЕ ВІДДАЮТЬ МОЇ ГРОШІ!!!
20 февраля 2014, 18:41
Для депозитів є невеликий, але дуже надійний та клієнторієнтований банк — УБП.
Навіть під час кризи всі вклади повертали протягом декількох днів.
DeltaBank
DeltaBank
21 февраля 2014, 17:22
Шановна Marta1,
Приносимо вибачення за дану ситуацію. Ми готові підключитися до оперативного врегулювання Вашого питання, в зв’язку з чим просимо надати Ваші дані на зазначену електрону адресу.
Сподіваємося на зворотній зв’язок.
20 февраля 2014, 19:06
Дякую!!! Саме шукаю новий банк!!!
20 февраля 2014, 22:32
Ой, тобто УПБ
upb.ua
Дуже гарно до клієнтів відносяться, до кожного!